Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido Wano'nun semalarından halkı Ateşe verse Oden ne yapabilir? Veya sanmıyorum ama ellerinde toplu ölüme sebebiyet verecek bir silah varsa?

Orochi'den gemi alıp Kaido'nun adasına gizli bir baskın yapana kadar kıvırarak ölümleri durdurdu adam. Öyle gözüküyor.

Bunu bekliyorsun ha. :D
Bunu bekleyen birinin çarenin Law olduğunu da bilmesi gerekir.Ölümsüzlük verirken canımı veriyorum ama alırken de veriyorum artık iş sizde diye son yolculuğuna uğurlanır o zaman. :)
Yok yahu. Güce niye özellik biçip duruyorsunuz. Evet istiyorum. Çünkü gücün ne olduğunu göründe özellik biçmeyi bırakın.
Law'da rahat nefes alsın, salın yakasını. :D

Adam çizdiği meyvelere bakıyor, içlerinden minik yıldırımın'ın en işine yarayacak olanları Wano'ya salıyor. Üstüne boostluyor meyveleri. Plot armor'un villain tarafı hiç çekilmiyor hiç

Hatta Oden Kaido'ya bir çizik atıp öldürecek sonra Kaido'yu diriltecekler Oden bir daha çizik atıp çarpıyı bırakacak Kaido'ya. Ondan sonra Kaido yeniden dirildiği anda Oden açlıktan bayılacak.

Yok Orochi ile gizli anlaşma yapmış da yok kimseye soylememiste. Yine bir bilinmezlik sokuyor araya ve çok gereksiz zaten olan olmuş bunu okuyucudan neden saklıyorsun ki. Anasını .... ağlattı serinin ya. Saçma sapan şeyler yapıyor surekli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık