Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence orijinal çeviride; ''Joy Boy tekrar gelene kadar,'' değil de, ''Joy Boy'un varisi,'' tarzı bir şey geçecek. ''Miras kalan irade,'' muhabbeti işte.

Haha Bir anda böyle bir olay konuşulmaya başlanınca üzüldük yani. Umarım böyle basit bir şey yapmaz Oda :D
Zamanında herkes sırf hayata yaklaşımları benziyor ve bu yüzden benzetiliyorlar diye Luffy'yi Roger'ın reenkarnasyonu bekliyordu ki görüldüğü üzere alakları yok.
Şimdi de Joy Boy bekleniyor. O da çıkmayacak. Muhtemelen bir lakap bu. Neşeli önder işte. Yaşasın önderlik biji biji Luffy!

Şu seriyi insanlar nasıl okuyorlar gram anlamadım Luffy her zaman seçilmiş kişiydi. Okuduğum en kaderci kurgulardan biridir One Piece ve bu kötü bir şey değil. Kader her zaman çok önemli oldu hem Luffy hem de Blackbeard için.

Zamanında herkes sırf hayata yaklaşımları benziyor ve bu yüzden benzetiliyorlar diye Luffy'yi Roger'ın reenkarnasyonu bekliyordu ki görüldüğü üzere alakları yok.
Şimdi de Joy Boy bekleniyor. O da çıkmayacak. Muhtemelen bir lakap bu. Neşeli önder işte. Yaşasın önderlik biji biji Luffy!
Böyle olsun biz de Kaptanımızı sonuna kadar destekleriz.

Bende anlamadım ya bir an. Fena halde bu olay konuşuldu dedim aha One Piece’e veda ediyoruz :/
Sen de abartıyorsun. Reenkarnasyon çıksa ne olacak. Bana sorarsan hiç de basit bir yaklaşım değil. Her kültürde yeniden doğması beklenen bir kurtarıcı, bir Mesih vardır. OP'a da gayet iyi yedirilmiş olur eğer çıkarsa.

Şu seriyi insanlar nasıl okuyorlar gram anlamadım Luffy her zaman seçilmiş kişiydi. Okuduğum en kaderci kurgulardan biridir One Piece ve bu kötü bir şey değil. Kader her zaman çok önemli oldu hem Luffy hem de Blackbeard için.
Luffy Mesih'tir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık