Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben diyodum hep hasır şapkalar seçilmiş tayfa roger korsanlar deyil onlara benzetmeyin diye ve dediğim çıktı, Rogerda bile bu kadar COC kullanıcısı var bu durumda hasırlarda herkez kıraldır bence.

Joy Boy'un annesini de buldum. @Roronoa Zoro

Pokemon'dan Hemşire Joy. Kendisinden her şehirde bir tane vardır. Clone Clone no mi meyvesi yemiştir. Kendisini çok benzer şekilde kopyalayabilir. Aradaki fark sadece abaza Brock farkedebilir, çünkü kızlara hastadır kendisi. Raftel'de bol miktarda Joy vardır. Gerçek olanı bulan hazineyi görme şansını elde eder. Demek ki OP'a giden yolda kritik görev Sanji'ye düşüyor.

Kaido beklenilenden daha erken Wano'ya çökmüş galiba çünkü bu Orochi pezosunun bir şekilde kurtulması lazım Oden onu öyle bırakmaz. Oden'in ölümüne kadar olan süreçte bir gerilla savaşımı yaşandı diyeceğim ama Oden öyle biri değil ilk vsde yakalanıp yıllarca işkence gördü herhalde. Ölümüne daha 3-4 yıl olması lazım. Valla çok kritik bir dönemeçteyiz, kalan Roger korsanları ve komple Wb tayfası bakalım kendilerini pro gavatlık mertebesinden nasıl aklayacaklar.
Merakla bunun cevabını bekliyorum.

Son üç bölüm.
İki bölüm yeterdi sanki. Neyse artık.
Joy Boy'un annesini de buldum. @Roronoa Zoro

Pokemon'dan Hemşire Joy. Kendisinden her şehirde bir tane vardır. Clone Clone no mi meyvesi yemiştir. Kendisini çok benzer şekilde kopyalayabilir. Aradaki fark sadece abaza Brock farkedebilir, çünkü kızlara hastadır kendisi. Raftel'de bol miktarda Joy vardır. Gerçek olanı bulan hazineyi görme şansını elde eder. Demek ki OP'a giden yolda kritik görev Sanji'ye düşüyor.
Peki bu durumda Sanji kimin reenkarnesi üstat?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık