Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden iyi maceralar yaşayıp,çok şey ögrendi.Daha sonra bedelini ödedi.

KAIDO USULÜ OOODEEEN ÇORBAAASIIIIII!!!!!

O sayılara tekrar bakacağım.Birde bölüm gelsin bakalım inceleyince tekrar yorumlarım artık.
Yalnız kan bağı yok edilse de ateşleri sönmeyecek o beklenen kişi gelecek demek istiyor Wb.Yani düzeni değiştirecek kayıp yüzyılı aydınlatacak kişi.Yani beklenen kişi olma lütfu başkasına geçiyor demek istiyor işte.Kan bağı yok edilince.Demek önceden Roger'ın soyundandı normal prosedür böyleydi.Antik silah Shirahoshi gibi.Beklenen kişi Ace idi babası bile öyle düşünüyordu soylarını kuruttular ama D. klanının özelliği bu bayrağı başkası devraldı anlamında.

Ace en güçlü adamı yenmek istiyor ve korsan.Bunun sonucu korsan krallığa çıkıyor işte istese de istemese de.Bu biraz Luffy'nin kahraman olmam ben diyip kahraman olmasına benziyor.Ki wb ondan bunu isteyecekti.
Roger'ın iradesi hiç bir zaman Ace'de değildi zaten. Ace'in iradesi farklı.

Reis, Oden savunmanız gittikçe alarm veriyor.:D Bunlar hayra alamet sözler değil. Oden samanız zamanında gezmelerden vakit ayırıp toplantılara falan katılsa bazı şeylerin farkına varacaktı ama 'macerası' daha önemliydi tabi.

Bu adamlar 'dış dünyaya' cahil. Yönetmeye, yönetilmeye değil. İyi bir lider ülkesini her zaman gözetmeli. Hele ki bununla alakalı geçmişte ülkesi sınav vermişse. Bak Shandora ülkesine. Oranın insanları başlarından ne kadar sıkıntı geçerse geçsin yine de çabalıyorlardı. Ya bizim altımızda ayrı bir dünya varmış diye ülkeyi terk etmiyorlardı. Koskoca Oden sama(!) onlar kadar bile olamadı ya.:( Oden cahil değil, sadece basiret gözü kapalı bir lider. Şu an itibariyle, Oden'in alnındaki bu lekeyi temizlemek çoook zor. Dua edin de Kaido'nun Wano saldırısı Wano'nun asıl gücü ile alakalı falan olmasın. O zaman işiniz daha da zor.:D
La adam toplantılara katılmak zorunda mı? Bu nasıl bir bakış açısı böyle? Adamın başından beri hayali dünyayı gezmek zaten. Kaldı ki, toplantıdakiler ne biliyorlar? Oden olmasa bunların Wano'da oturmaktan başka amaçları yok. Oden onlara bir miras bıraktı en azından.

Dediğim gibi; sevmek istemedikten sonra, eleştirmek istedikten sonra bunu yapmak çok kolay. Luffy ve Roger süper, Oden tü kaka. Ahahaha.
Neyse reis, sen Roger'e ağla, ben ikisine de ağlarım. :)

La adam toplantılara katılmak zorunda mı? Bu nasıl bir bakış açısı böyle? Adamın başından beri hayali dünyayı gezmek zaten. Kaldı ki, toplantıdakiler ne biliyorlar? Oden olmasa bunların Wano'da oturmaktan başka amaçları yok. Oden onlara bir miras bıraktı en azından.

Dediğim gibi; sevmek istemedikten sonra, eleştirmek istedikten sonra bunu yapmak çok kolay. Luffy ve Roger süper, Oden tü kaka. Ahahaha.
Neyse reis, sen Roger'e ağla, ben ikisine de ağlarım. :)
Abi Oden sevginiz gerçekten gözünüzü kör etmiş. Lan bu adamlar yönetici kısım. Adamların sorumluluğu ülke. Bu adamlar süs olsun diye mi o makamda bulunuyor? Ülke ile alakalı toplantılar yapılıyor, ama ne hikmetse Oden'in buna katılma zorunluluğu yok. Yahu bazen karakter savunacağım diye şaka gibi yorumlar yapıyorsunuz. İnanılır gibi değil. Size göre Oden yeri geldiğinde lider, yeri geldiğinde canının istediğini yapan bir maceraperest. Daha lider kimdir, kime karşı sorumludur, görevleri nelerdir falan bunları tartışıyoruz. Yine hayretler içerisindeyim şu an...

Sen hala Roger ile Oden'i, aynı kefeye koyabiliyorsan benim bu saatten sonra sana herhangi bir sözüm olmaz zaten.

Üye silindi 1004

Ace en güçlü adamı yenmek istiyor ve korsan.Bunun sonucu korsan krallığa çıkıyor işte istese de istemese de.Bu biraz Luffy'nin kahraman olmam ben diyip kahraman olmasına benziyor.Ki wb ondan bunu isteyecekti.
Yonkou olmaya çıkıyor. Dünya'nın En Güçlü Adamını yenmek nasıl KK'liğe çıkıyor? Crocodile'ın kitle imha silahını bularak KK olmaya çalışması bile bundan daha makul.

Abi Oden sevginiz gerçekten gözünüzü kör etmiş. Lan bu adamlar yönetici kısım. Adamların sorumluluğu ülke. Bu adamlar süs olsun diye mi o makamda bulunuyor? Ülke ile alakalı toplantılar yapılıyor, ama ne hikmetse Oden'in buna katılma zorunluluğu yok. Yahu bazen karakter savunacağım diye şaka gibi yorumlar yapıyorsunuz. İnanılır gibi değil. Size göre Oden yeri geldiğinde lider, yeri geldiğinde canının istediğini yapan bir maceraperest. Daha lider kimdir, kime karşı sorumludur, görevleri nelerdir falan bunları tartışıyoruz. Yine hayretler içerisindeyim şu an...

Sen hala Roger ile Oden'i, aynı kefeye koyabiliyorsan benim bu saatten sonra sana herhangi bir sözüm olmaz zaten.
Güzel kardeşim, Oden başından beri, bak BAŞINDAN BERİ Wano'dan ayrılmaya, maceraya atılmaya çalışıyor zaten. Ancak yapamıyor. Neden yapamadığını da herkes biliyor. BAŞINDAN BERİ. Çok basit, anlaması kolay bir cümle. Sen gelmiş diyorsun ki bu adam yönetici kısım. Adam öyle doğdu diye, hayal kuramaz mı yav? Sonra ben kör oluyorum. :hhh:

Wanolular kör cahil insanlar. Onlara bir amaç veren de Oden'dir. Kimsenin de Oden'e tek laf etmeye hakkı yok. Etse etse, Toki edebilirdi. O da Oden'in hayallerini yaşamasını istediği için onu teşvik etti.

Oden o maceraya çıkmasa, Roger belki KK olamayacak, Oden tarihi öğrenemeyecek. Ayrıca kendisine biçilen rolü oynamak zorunda kalacak, köle gibi bir hayat sürecek ve mutsuz olacaktı. Serinin başından beri de bu özgürlük, macera tutkusu işleniyor. En baba karakterlerin hemen hepsi de bunların peşinden koşuyor. Oden de o ''baba'' karakterlerden birisi işte.

Güzel kardeşim, Oden başından beri, bak BAŞINDAN BERİ Wano'dan ayrılmaya, maceraya atılmaya çalışıyor zaten. Ancak yapamıyor. Neden yapamadığını da herkes biliyor. BAŞINDAN BERİ. Çok basit, anlaması kolay bir cümle. Sen gelmiş diyorsun ki bu adam yönetici kısım. Adam öyle doğdu diye, hayal kuramaz mı yav? Sonra ben kör oluyorum. :hhh:

Wanolular kör cahil insanlar. Onlara bir amaç veren de Oden'dir. Kimsenin de Oden'e tek laf etmeye hakkı yok. Etse etse, Toki edebilirdi. O da Oden'in hayallerini yaşamasını istediği için onu teşvik etti.

Oden o maceraya çıkmasa, Roger belki KK olamayacak, Oden tarihi öğrenemeyecek. Ayrıca kendisine biçilen rolü oynamak zorunda kalacak, köle gibi bir hayat sürecek ve mutsuz olacaktı. Serinin başından beri de bu özgürlük, macera tutkusu işleniyor. En baba karakterlerin hemen hepsi de bunların peşinden koşuyor. Oden de o ''baba'' karakterlerden birisi işte.
Yani keşke tartışmanın odağında kalabilsen... Hayal kurmak ile sorumluluk ne alaka? Ciddi soruyorum, konuyu oradan oraya nasıl taşıyabiliyorsun ya. Hani benim dediklerimden nasıl o anlamı çıkarabildin...

Roger'ın KK olup olamamasının konumuz ile zerre alakası yok. Yine araya milyon tane konu sıkıştırıp konumuz ile alakalı zerre bir şey yazmamışsın. Ve yine görüyorum ki önceki mesajlarımda dediklerimin neredeyse çoğunu anlamamışsın. Bu kadar şey üzerine, benden bu kadar.

Senin sorumlulukların varken kendi hayalinin peşinden koşarsan bedelini ödersin vatan haini Oden.
Wano’ya az çorba çek.Kaido abimizden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık