Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Kaido'nun yerinde olsam Oden'i kıçındaki kurdele ile asardım ama kişisel fantezilere saygımız sonsuz tabii. Çorba yapmayı tercih etmiş reis. :oops:
Bu tipe biri nasıl fan olacak, Dilimize çevirsen kelle paça diye seslenecekler elemana :oleyo2:

Gezesi tutmuş beyimizin, yeterince gezmemiş ya tey tey tey :artiz:

Öyle deme. Öyle denmez. :ühü:

Sen Croc'un olduğu tüm panelleri dosyaladın mı, doğru söyle? :D
Yok ama nerdeyse tüm sahneleri ezbere biliyorum diyelim. :D

Sadece Croc ile ilgili de değil pek çok yeri böyle yani mangada bir sahneye bakmak istediğimde bir kaç bölüm veya sahne arası bakarak buluyorum. Bende böyle bir işsizim işte :S

Oden güçüne güvendi gerisi hikaye kısmı güçlü olan yönetim ne olursa olsun değiştirir. Odenin güçü yetmedi KAİDO ya o kim ki WB le Roger la takılıyor adam yardım istese Kaidomu kalır ortada gerek bile duymadı oden güç herşey dir o yüzden yanlış perdeden görüyorsun. Konu güç ülke dağılır yok edilir tekrar toparlanır oden de elbet geri döneceğini biliyordu karşısına KAİDO çıkıcağını bilse yardımda isterdi gerek bile duymadı zaten kaybetti o kadar basit yerden yere vurmuşunuz. Şu odenin Fb hangi karakterde işlendi söyle bana neyse fikir senin sana göre öyledir.
Olay gücünde falan değil. Güçsüz olsun ama zamanında savunsun kimse eleştirmez. Biraz farklı şeylerden bahsediyoruz bence.

Sen bana o kitabelerde ne yazdığını söyle, ona göre bir değerlendirme yapayım. Rogerler de son adaya gidene kadar erken gittiklerini tam olarak anlamadılar mesela. Demek ki anlaşılmayabiliyor. Ryuma efsanesi de farklı olabilir. Eskiden Altın Ülke olduğu söyleniyor. Ancak şu an öyle değil.
Yahu kitabede illa 'Wano çok değerli bir ülkedir, orayı ne pahasına olursa olsun korumanız gerekir.' yazmasına gerek yok. Dışarıya kapalı olan bir ülke olan Wano'nun başka başka yerlerde ismi geçiyorsa ve bunu gören kişi de Wano'nun lideriyse bunu düşünebilmesi lazımdı. Yoksa kitabede o şekilde yazdıktan sonra ülkenin önemini yoldan geçen herhangi birisi de görürdü.

Eskiden olması, şu an olmadığı anlamına gelmiyor. Wano hala revaçta olan bir yer. Bunların hepsi ipucudur. Oden'in bu ipuçlarını görmesi lazımdı. Keza yanında 800 yaşında bir hatun var. Ondan ülkesi ile alakalı hiçbir bilgi almadı mı sence? Diyorsan ki onlar bu konuyu Raftel macerasından sonra konuştular, o zaman bir şey diyemem. Bunun gibi bir sürü ipucu bulunabilir...

Sonuç olarak Oden bu kadar ipucundan bir şey çıkaramadıysa ya boş konuşanın birisi ya da basiretsiz bir lider benim gözümde. Roger ya da WB için Wano birinci öncelik değil, ama Oden için birinci öncelik Wano olmalıydı. Ama sen gemi değiştirirken falan birinci öncelik olarak maceranı ön plana koyup Wano kapılarını ikinci plana atıyorsan bazı şeyleri yanlış yaptığın anlamına gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık