Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy korsanlar kralı olacak kişidir. Plot armor diye savunsanız da gerçek bu. Bunun en büyük sebebi hasır şapkadır." Mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır." Burada da öyle. Şapka kimdeyse kral odur. One Piece kehanetlerin olduğu bir seri. Öyle şans eseri şapka kafaya konmuyor. Luffy'nin yapacağı şey kesin mesela. Joy Boy'un beklentisi de kesin mesela. Şapka Buggy'ye denk gelse Buggy kraldır diyemeyiz çünkü zaten şapka konmaz kafasına. Bu durum Im'in şapkanın yanına gitmesiyle kesinleşti. Şapka önceden Roger'ın kafadaydı. Sonra emanetçi Shanks Luffy'yi buldu. O gün orada Ace'in değil de Luffy'nin şapkayı alması şans değildi. Kader çizmişti zaten yönünü. Hiç öyle saptırmaya gerek yok. Ace daha potansiyelli diyorsunuz dayanağınız ne? İşte Sengoku öyle söyledi yok Roger öyle söyledi. O zaman Roger'ın babası da kk seviyesindeydi, dedesi de öyleydi bunlar babadan oğula kk idi. Eğer Zoro'nun atası Ryuma ise Ryuma ile Zoro arasındaki nesilde de herkes Ryuma-Zoro seviyesindeydi. Sukiyaki de Oden gibi güçlüydü, dedesi de öyle. Katakuri de Big Mom kadar güçlü, oğlu neticede ama değil mi?

Luffy kaderin seçtiği isim. Ve kader seçtiği ismi kk yapmıyor. KK olacak potansiyeli seçiyor. Shanks Ace'i görmedi mi? Onu gördükten sonra koluna pişmanlıkla baktığını gördünüz mü?

Hadi diyelim ki Ace>Luffy. Zoro kim Sanji kim? Ace'in kaptanı olduğu Spade korsanlarının Zoro'su kim? Buna göre bir Rayleigh bir Zoro olmalı ama değil mi? Kaderin Luffy'yi Zoro ile, Roger'ı Rayleigh ile nasıl karşılaştırdığını görüyoruz.

Im'in yanındaki şapka her şeyi kesinleştirdi zaten. Ace yaşarken Luffy onun babasının şapkasını kafasında taşıyordu. Ace öldüğünde 10 yıllık sahibiydi şapkanın. Sadece Roger takmış olsa "Ne önemi var?" diyebilirdiniz. Ama en az 800 yıllık dava bu arkadaşlar? Geçmiş olsun Aceseverlere.

Geçen @William cutting ile Boku no Hero Academia konusunda tartışmıştık sanırım. Savaşan nesiller vardı Naruto, BnHA filan. Burada da aynısı. İndra Naruto filan. Joy Boy-Roger-Luffy.

Akainu'yu hepimiz yanlış anlamışız. Adam ciddi anlamda halkın iradesini temsil ediyormuş. Monarşi yanlısı Beyazsakal'a az bile yapmış cumhuriyetçi Akainu. Kral oğlu kral olsun diye değil, devrimcinin oğlu kral olsun diye uğraşmış Akainu. One Piece cumhuriyetinin teminatıdır Akainu.
Sakazuki Yeni Dünya'nın sefiridir.

Şaka maka hem Roger hem WB Ace'in KK olmasını istemiş. KK olacak kişi ise kardeşi. Serinin merkezinde yer alıyor Ace. Akainu fanları gülüyordur şimdi.

Yanlış olmuş pardon. :D Şimdi ismi yazamıyorum da alıntı için öyle bir nicki var neyse :d
Önemli değil reis :D
Ya bırak, magu magunun meyvesini yiyor hala. :D Kurnazlığı yapmacık, daha zeki bir hamle görmedik kendisinden.
Saka zaten Kutsal hav havı. Gel deseler koşarak gider :D
İşte Ace'den olsa olsa devrimci olurdu onu diyoruz biz onun boşluğunu da Sabo dolduruyor zaten.
Tamam da bu Ace’in KK kadar potansiyeli olabileceği gerçeğini değiştirmiyor :D
Belki karnı açtı ne biliyorsun :D
Yok bak dikkat et Babalık öldükten sonra KENDİNİ BIRAKIYOR. Tabi herkes Luffy gibi kendini bırakma ustası değil. Garibim az daha bekleyip karargahtan çıkınca kendini bıraksa şu an bambaşka olurdu her şey.

Kk olsun diye çocuk yapmasını ben bile beklemezdim.Yazıp çiziyonuz diyorsunuz ya biz yazsak bu kadar net yazamazdık Oda yazmış hahahaha.Doffy’e hiçbir zaman kesin dememişimdir kk adayı demişimdir en fazla çoğu aday da seçilemez.Ama ölmeseydi ace kesin gibi zaten wb el atacaktı.
Ne yapacak doğacağını bilmediği Luffy için mi KK olur diyecek? Herhalde kendi toğumundan bir beklentisi olacak.. Roger ile Ray'in muhabbeti çok olağan bir şey. Ben anlam veremedim tepkilere.:D

Yine işiniz gücünüz algı olmuş.:D

Önemli değil reis :D

Saka zaten Kutsal hav havı. Gel deseler koşarak gider :D

Tamam da bu Ace’in KK kadar potansiyeli olabileceği gerçeğini değiştirmiyor :D

Yok bak dikkat et Babalık öldükten sonra KENDİNİ BIRAKIYOR. Tabi herkes Luffy gibi kendini bırakma ustası değil. Garibim az daha bekleyip karargahtan çıkınca kendini bıraksa şu an bambaşka olurdu her şey.
Yanlışın var ağa babalık ölmeden önce Akainun'un gögsüne yediği darbe öncesi karnını tutuyor meğersem karnı açıkmış biz kalbini tuttuğunu sanmışız ama karnı açıkmış meğerse o darbeyi yemese karın açlığından çok şey değişirdi MF'de :D Karnı aç olmasa MF GG olmuştu şuan. KK potansiyeli her yonkou ve yonkou adayında var Ace'de niye olmasın ama Luffy kadar yok sizin Mihawk bile çözmüştü olayı aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık