Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aha spoiler gelmiş. :D
Beklenen adamın adı geçmiş hem de. Bu Joy Boy'u çok merak ediyorum ya. Roger bile onun zamanında yaşamak istemiş. Kim bilir neler yaptıysa artık.
Franky ile Oden'in tanışmasını hiç beklemiyordum. Acaba tren kazasından sonra mı gitti hafızası?
Shanks'ın, Buggy için gemide kalması...

Üye silindi 5781

O değil de aklıma bir şey takıldı.Roger , şapkasını Shanks'e çok önceden vermiş.Roger , Joyboy'un sözünü tutamamış (Balıkadam adasındaki olay.).Roger , korsanlar çağını başlatmış.Hep bir yarım kalmışlık kokuyor...
Diğer bir yandan Kayıp yüzyıl , Clan of D. , Ancient Kingdom ; Oden'ın yazdığına göre öğrenilmiş.Gerçekten seriyi ucundan görebiliyoruz.Eksik kalan parça Imu olabilir.Böylece Imu'nun anlam ve önemi gittikçe artıyor.

Oden ve kapı muhabbeti başta çok irrite etmişti fakat şu an çok mesudum. Bu kısa flasback arc benim için serinin şu anki zirvesidir.

Olayların Oden'den Roger'a dönmesi fbleri güzelleştirdi benim açımdan. Kapı muhabbeti ve sürekli yeni şeyler görünce heyecanlanan bir kişiyi okumak keyif vermiyordu. Gerçi şu an geçmişe dair çok fazla bir şey öğrenmiyoruz. Önceki bilgilerin birazcık daha genişletilmiş halini okuyoruz gibi bir şey. Ama yine de fena değil.

Aha spoiler gelmiş. :D
Beklenen adamın adı geçmiş hem de. Bu Joy Boy'u çok merak ediyorum ya. Roger bile onun zamanında yaşamak istemiş. Kim bilir neler yaptıysa artık.
Franky ile Oden'in tanışmasını hiç beklemiyordum. Acaba tren kazasından sonra mı gitti hafızası?
Shanks'ın, Buggy için gemide kalması...
Ben geçen hafta bölümde Tom var demiştim. Orada anlaman lazımdı Franky'nin de bölümde olacağını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık