Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karakterler One piece var dedikçe ben daha da one piece’in gerçek olmadığını düşünmeye başladım. Hazine odası boş ama macera bi hazineydi falan denmez umarım.

Laugh Tale Oda'nın banka hesabındaki para çıkacak. Hasır şapkalar da 4. Duvarı yıkıp auahauaha diye okuyuculara gülecekler. SON.

Bu sayıda op ne olduğuna dair çok büyük ipucu varmış.Teori yazan varsa defalarca okuması lazım.Bazı canlılar da olabilir birden fazla sayıda yada cansız nesneler.Roger hepsini orada bıraktım diyordu.Yani çoğul da olabilir hazine.

Im'in aslında en nefret ettiği kişiler gülen kişilermiş. Ondan insanların gülmelerine rahatsız olduğu için Roger ve tayfasını bu kadar ciddiye alıp siz nasıl gülersiniz diye kimseye verilmeyen ödülleri bu Roge'a verilmiş. Dikkat edin bu Im'in çevresindeki hiçkimseye gülmüyor. Gorose, eski amiral, yeni amiral. Bir Garp gülüyor o da kutsalları sevmiyor zaten. Bence D. De gülenler topluluğu. Ondan bunlar gülünce dişleri patlayıp ışık gibi oldukları için tarihten silinmesi gereken ışık kavramı çıktı. Yani mevzu insanlardan gülüşleri alanlarla gülmeyi amaç edinenlerin savaşı. İşk baştan beri Luffy'nin posterindeki gülüşün olayı da bu. Çözdüm One Piece bir standart up programı.

Bana göre oradaki Joy Boy un hazinesi altın değil. Amma velakin Roger oraya altın bırakmıştır. Captain John muhabbeti bile belki son adaya bağlanabilir. Belki ada kendi kendini gizlediği için büyük korsanların hepsi es kaza adayı buldukları anda hazinelerini oraya saklıyordur. Buggy de kolundaki nane sayesinde son adaya John un hazinesi için gelebilir. Son arcta farklı şekillerde oraya varan 3 - 4 tayfa olacak bence

Bence Roger'ın derdi hazine falan değildi. Adam sadece oraya gitmek istedi. Hazine peşinde olsa Skypeia'daki altınları yanına alırdı, ama orada bıraktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık