Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'ın Raftel'e gitmemesi için uydurulan kılıf çok ucuz.

Joy boy düşünülenden önemli biri de çıkacak galiba.

Racır'ların gittiği hemen her yere bizimkilerin gitmiş tanıştığı hemen herkesle bizimkilerin tanışmış olması da fazla kaderimsi.

Shanks'ın Raftel sevdası şaşırttı.
Roger Oden ile bu yolculuğa çıkmadan önce Grand Line içindeki tüm rotaları kullanmış zaten. Bahsedilen büyük bir rivayetin gerçek olduğunu da bu yolculukları sıradında gördükleriyle anlıyor.

Oden ile yolculuğa başladıklarında Roger'in çok kısıtlı bir zamanı kalmış durumda. Bu kısıtlı sürede Poneglifleri okumadı ve aynı zamanda en kısa -yada görece daha kısa- olan yoldan son adaya varması gerekiyor.

Cidden fazla kaderci bir ilerleyiş olsa da Luffy'nin beklenen kişi olduğunun ağır ağır bastırıldığı diğer her konu gibi bu da gayet keyifli bir hikaye anlatımı sağlıyor.

Korsanlığın zirvesini ve sonunu gören bir adam kahkaha attı diye bu nece tepkidir böyle gardaş? :/
Yok lan genel tavrı için diyorum. Yoksa gülsün adamcağız napcak 3 günlük dünyada :)

Roger Oden ile bu yolculuğa çıkmadan önce Grand Line içindeki tüm rotaları kullanmış zaten. Bahsedilen büyük bir rivayetin gerçek olduğunu da bu yolculukları sıradında gördükleriyle anlıyor.

Oden ile yolculuğa başladıklarında Roger'in çok kısıtlı bir zamanı kalmış durumda. Bu kısıtlı sürede Poneglifleri okumadı ve aynı zamanda en kısa -yada görece daha kısa- olan yoldan son adaya varması gerekiyor.

Cidden fazla kaderci bir ilerleyiş olsa da Luffy'nin beklenen kişi olduğunun ağır ağır bastırıldığı diğer her konu gibi bu da gayet keyifli bir hikaye anlatımı sağlıyor.
Flash çok iyi. Ona lafım yok ama bu kadar kopyalamacı bu kadar ayağını kaldırdığı yere basayım hikaye tarzını sevmiyorum ben. Naruto'da Orochi, Tsunade, Jiraiya/Sasuke, Naruto, Sakura gibi. İrreti duruyor fazlası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık