Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hazine masalsa eğer bu biraz şeye benziyor.Fahrenheit 451 kitabını yada filmini duymuşsunuzdur.

Tıpkı dünya hükümeti gibi yasakçı ve tam kontrolcü bir hükümetin yer aldığı düzende kitap okumak ve kitap bulundurmak yasaktı.Bütün kitaplar yakılıyordu.Bu yüzden insanlar kitap - adam olmuşlardı.Herkes bir kitap ezberlemişti.Antik krallık hazinesi de bu tarz birşey olabilir.Yani sadece değer verilen bilgi.

Hazine = Bilgi kısacası.

Bunlar da bilgiyi masal şeklinde saklamış olabilirler.Masalda kastedilenleri çözen ne yapması gerektiğini anlar hazineyle.

Hazine masalsa eğer bu biraz şeye benziyor.Fahrenheit 451 kitabını yada filmini duymuşsunuzdur.

Tıpkı dünya hükümeti gibi yasakçı ve tam kontrolcü bir hükümetin yer aldığı düzende kitap okumak ve kitap bulundurmak yasaktı.Bütün kitaplar yakılıyordu.Bu yüzden insanlar kitap - adam olmuşlardı.Herkes bir kitap ezberlemişti.Antik krallık hazinesi de bu tarz birşey olabilir.Yani sadece değer verilen bilgi.

Hazine = Bilgi kısacası.

Bunlar da bilgiyi masal şeklinde saklamış olabilirler.Masalda kastedilenleri çözen ne yapması gerektiğini anlar hazineyle.
Umarım film derken eskisini kastetmişsindir. Yenisi çok kötüydü çünkü.
Son dediğine gelince de sanmıyorum. Bence Roger aslında kast edilen şeyi anlamış bu yüzden bu kadar gülmüştü.

Laught Tale (Raftel) olsa bile, sonuç olarak kayıp yüzyıl ve D'nin anlamı öğreniliyor sonuç olarak. Önemsiz şeyler çıkacağını düşünmüyorum...

Bölümü tekrar okudum da gerçekten çok iyiydi. Şu kitap, masal olayına benzer bir şey Little Garden de bahsediliyordu. Ona bir bakıcam Oda yine Godalığını yapmış olabilir burada.

Çok hızlı ilerledi bu fb...Ulan o kadar ıvır zıvıra bölümler harcayıp Roger'ın KK oluş serüvenini 1 bölümde sonuca bağladın. Şu son sahne olmasa bildiğin eski fblerin birleştirilmiş hali olacaktı bu bölüm.

Kafamın yoğunluğundan pek anlamadım herhalde bölümü. Birisi bana açıklayabilir mi? Raftel'in gerçek adı dışında seri için önemli ne anlatıldı bu bölümde. Efsane bölüm olarak geçiyor ama ben kaçırdım tüm efsaneliği.

Umarım film derken eskisini kastetmişsindir. Yenisi çok kötüydü çünkü.
Son dediğine gelince de sanmıyorum. Bence Roger aslında kast edilen şeyi anlamış bu yüzden bu kadar gülmüştü.
Eskisi yenisine bakmadım bile.
Bence hepsi için komikti.Bazı çıkarımlar da yaptılar.Ama tam olarak anlayamadılar kabaca anladıklarını sandılar.Robin parçaları bir araya getirecektir.Tarihteki olaylarla bağlantı kurabilecek o var çünkü başkası kalmadı.

Değişik bir bölüm ne hissedeceğimi bilemedim. Son ada, Raftel, One Piece, D.’nin anlamı, Korsanlar Kral’ı, Joy Boy, 800 yıl öncesi... Hepsi gerçekten var ve orada. 1 sayfa daha çizse ne var ne yok hepsini öğrenebilirdik ama bizim yolculuğumuz Hasır Şapka tayfası ile sonlanacak. Umarım o zamana vardığımızda biz de Roger ve tayfası gibi gülebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık