Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden çizmiş, geçen bölümden Roger'de öyle bir makas yok, Oden yaralanmış, Roger makaslanmış olay belli. Oden önden koşup çizdi seninkini, ne beklerdin ne buldun Reis :hhh:
Vallaha sen ne anlatıyon anlamadım.:D O değil bu Laugh Tale olayı doğru çıkıyor gibi. Onun dışında Roger ve WB korsanları bildiğin anlaşmalı savaşmışlar.:(

Oden büyük adam valla. Gökyüzü adasına da gitmiş. Gerçekten tüm dünyayı görmüş gezmiş, aynı Mihawkın dediği gibi. Gerçekten de Oden o zamanın en güçlü kılıç ustası olabilir.

Şu an kutlamalara başla bence sen.Bugün Luffy lobisinin gerileme dönemine girdiği gündür ölümü yakındır lobinin.Eğer Roger’ın Ryuma gibi kasıp kılıç kararttığı doğruysa.:hhh::hhh::hhh:
O lobinin ölümü vaciple farz arasında bir yerde zaten. Neyse biz yine vakur bir şekilde bekleyelim. Ne de olsa beklemek bizi haklı çıkartıyor hep.

Yalınız... Bu çarpışmayla olay bitmesin :artiz:

Babaaaa bu nedir beee, iki kral. :a:
Her dakika siteyi kontrol ediyordum spo nerde diye, iki saniye feyse bakayim dedim bizim tortuga paylasmis. :D

Üye silindi 1004

Iste onu diyorum :D Oda buyuk ihtimalle Roger'a karar veremedi nasil bir gucle ortaya cikarsam diye kilicla karar kildi. Yani seytan meyveleri ve kiliclarin oldugu yerde tabancayi da bu 2'linin arasina alamadi veyahut almadi.
Yarı kılıç koklayıcı olduğum halde sevinemedim. Çeşitlilik öldürüldü. Koca serideki en çeşitli şey Garp galiba. Çeşitliliğin tabutuna çakılan son çivi. Kara Kılıç Ustası Roger!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık