Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen haftaki bölüm büyük ihtimal yorumlar okundu WB tayfasını ezdirmek istemedi oda ama aslında hata yaptı üstünden geçmek tabiki kimse onaylamaz ama bi fark koymalıydı one piece ilk başında güç şöhret zenginlik herşeyi sahibi elinde bulunduran kişi Roger olarak söylendi Raftele giderken ve raftelde büyük güç elde etti yada şuanlık açıklanmayanlar var anca o zaman bi fark oluşur. Rayleigh düşürdüğü durumu söylemiyorum bile ciddi ciddi Rayleigh Marco jozu vista durduğunu düşünenler var WB tayfası ilk gösterildiği sahneye gidip bakın orda kimler var odenden başka onu durdurucak adam yoktur. Shanks gelmese WB tayfası ne hale gelecekti sessizce durun dediğinde hepsi durdu Shanksı izledi bu yüzden oda bu bölüm saçmalıdı. Roger da meyve olabilir bütün büyük korsanlarda meyve var Shanks hariç gösterilmemiştir diye düşünüyorum. Babalığı ezdirmek istemedi iyimi yaptı iyi yaptıda kendi çıkarımlarını yalanladı ilk başlarda Roger ın ödülünü falan açıkladı gücünden kesit verdi xebec olayını anlattı en sonunda baya üzerine geldiler büyük ihtimal denk demek zorunda kaldı başka ihtimal veremedim.
Kardeşim ağlama be.Yonkou tayfalarında yonkou nun tayfanın yüzde kaç gücü oluşturduğunu tartıştık bu forumda.Çok büyük güçte karakterlerdir yonkoular git geçmiş konuları oku.Gelmiş burda mf arcını yanlı sıfır objektiflikle kendince yorumluyorsun.Sağlıklı zirve halindeki WB MF ye girmiş olsaydı anlardın.Adam ölmüş haliyle amiral tekliyor sen neyden bahsediyorsun.

:( Ciddili cevap.

Tecrübeli, yaşını başını almış 3. 4. 5. 6. adamı yeni yetmeleri yenememiş oluyor. BM'ın tayfasına göre baktığımızda Cracker, Smoothie, Perospero gibi adamı bile yok muymuş bu Roger'ın?

Tek eksi de ona yazılmaz ki ama. :/

Oda çok düşünmeden geçirtirmiş sanki. Nasılsa çizmeyecek ya?
Öyle dostum da elde bu var şimdilik. Bu durum üzerine kafa yormamış bile olabilir adam. Şimdilik koca KK tayfası iki adamdan ibaretmiş deyip geçiyoruz.

Zamanında Gaban=Sanji benzetmesi yapıldığı için Oda bu Gabanı ezdirmezse bende bir şey bilmiyorum.

WB güçlü ben onun zirve gücü olduğuna eminim lafım yok odanın saçmalığını söyledim Garp + Roger ikilisi Xebec tayfasını dağıtıyor WB + XEBEC + BM + KAİDO ne bu şimdi niye böyle çizim yapıyorsun bunu benmi çizdim ilk bölümden beri Roger'ı en büyük gösteren çizende odaydı. Tayfa olayında Rayleigh ilk çıktığında nasıl tanıdıldı tek göz hareketiyle herkesi bayıltıyordu Rayleigh gören efsane diyordu şimdi sen söyle Marco Jozu Vista bebe haliyle Rayleigh en güçlü halinde yenebilirlermi 2 yıl önceki Luffy Zoro Sanji dağa saldırmışda dağın haberi olmamış.

@Smoker bölüm eline geçti mi acaba yarın sabaha veya öğlene okuyabilirmiyiz? Ayrıca bölüm analizi yaparmısın bu bölüme ait ince detayları daha iyi anlarız. Ayrıca sadece bu bölüm değil bütün bölümlerde istiyoruz analiz. :)

Roger'da kılıcı Ryuma gibi siyah hale getirmiş. Rayleigh'in bile kılıcı siyah değildi.
Roger demek ki Ryuma seviyesinde :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık