Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hee anladım. Ben, kaptan-sağ kol ilişkisi olarak farklı biri.
Kaptan-sağ kol ilişkisinin farklı olmasının sebebinin Ben'in gücünden ziyade Shanks'ın karakteriyle de alakası olabilir.Ben için Shanks'ın akıl hocası deniyordu.Adam zaten Shanks'tan büyük,diğer sağ kollarla kaptanları arasındaki yaş farkı uçurum ama :D Ben dediğimiz adamın şansı Shanks'ın sağ kolu olmak.Kaido,WB,Bm'nin tarafında falan olsaydı o akıl hocalığı yalan olurdu :D

Üzülüyorum aslında. Birden Oden diye bir karakter çıkıyor ve Rayleigh-Gaban gibi hep merak ettiğimiz isimler gölgenin içine çekilip kayboluyor.
Gaban'ı öyle bir gölgeliğe çekmişki hem de ver Allah ver takılıyor Oda. İlk gözüktükleri sahnedeki pozlara bir bak. Crocus Gaban'ın babası gibi çıkmış, serseri oğluna sanayide iş arıyor. Oğlu oralı değil falan.

Tamam da ne yaptığını nasıl dövüş olduğunu bilmiyoruz ki. Marco da dahil ray gibi anılan başka sağ kol yok.
Marco da Yonko arasında anılıyor Teach ve tayfasını durdurabilecekler listesinde. Rayleigh'i diğerlerinden ayıran özellik daha çok ünü. Onlardan güçlüdür ayrı mevzu, ama KK tayfasının sağkolu olması özelliği var. Tabii efsane olarak anılacak. Marco, Katakuri, King falan bu adamın yanında çocuk kalıyor. Rayleigh kaç yaşında adam.

Umarım Roger korsanlarının daha çok tanırız ismen. Enteresan tipler var. Gaban da muazzam duruyor

Şu fok eleman da WBdenmis önceden. Ittifak olan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık