Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum yakınlıktan kastın ne bilmiyorum ama illa çok net konuşmaya gerek yok. Ray-san diğer sağ kollara göre kaptanına daha yakın güçtedir sadece mevzu bu. Oden de böyle bir adam olduğu için denk kapışmaları normal. Buradaki sıkıntı nedir senin için?
Diğer sağkollardan güçlü ve Roger'a yakın olması hala kaptanının ondan iki gömlek üstün olduğunu değiştirmez. Roger'ın bir kılıç savurmasıyla Oden'in düştüğü hale bak, aynı şekilde Ray ile de arasında böyle bir fark var yani. Oden ile Ray aşağı yukarı denk diyorsan, o sahnede Oden yerine Ray'ı koyup, Roger karşısında düşeceği durumu görebilirsin.

Diğer sağkollardan güçlü ve Roger'a yakın olması hala kaptanının ondan iki gömlek üstün olduğunu değiştirmez. Roger'ın bir kılıç savurmasıyla Oden'in düştüğü hale bak, aynı şekilde Ray ile de arasında böyle bir fark var yani. Oden ile Ray aşağı yukarı denk diyorsan, o sahnede Oden yerine Ray'ı koyup, Roger karşısında düşeceği durumu görebilirsin.
Kaptan sağ koldan üstün değildir dediğim ya da bu anlama gelen herhangi bir imada bulunduğum bir yermi var ki bana bunu diyorsun güzel kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık