Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

966: Roger'ın Dileği! Yeni Bir Yolculuk!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    34
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu Roger ve wb korsanları dövüşünü mangada gördüğüm zaman hani dostluk maçları olurya onun gibi sezinledim.Savaşıyoruz ama hani spor olsun diyerekten öyle bir havası var gibi geldi bana.Ciddi ölümüne bir savaş olsa bambaşka olurdu sanki ben öyle düşünüyorum.

Sana zaten makarasına yazdım başta.Sonra sen ciddiye aldın eleştiri yapıyorum diyorsun ama izlemiyorum diyorsun bende sana basit soru sordum izlemediğin şeyin eleştirisini nasıl yapıyorsun diye.Zaten burda mangayı takip edenler animede neyi nasıl işlediklerini görüyor biliyor.Olmayan sahneleri koyuyorlar ki bu tek sayfalık manga çizimini animede izlenmesini güzelleştirmek kavga veya savaş havası vermek için gerekli.He bazen saçma oluyor orasını hepimiz biliyoruz.Beni zaten rahatsız eden konu çok fazla efekt vermeleri yoksa animesini filler sahnelere rağmen izlemek keyif verici.Neyse sana üst sınıfında mutluluklar izlemediğin şeylerin eleştirmesini anca senin gibi üst sınıflar yapar zaten.
İşte ben makara olsun diye yazmamıtım. Şakasına ya da ciddi olarak animeden örnek verenler var çünkü. Onlara yazmıştım. Sen buna makara yaparak cevap yazınca iletişimsizlik oldu diyelim. Yoksa animeyi konuşmak bile çok saçma geliyor bana artık. Neyse kırdıysam özür dilerim. Senlik bir durum yoktu.

İşte ben makara olsun diye yazmamıtım. Şakasına ya da ciddi olarak animeden örnek verenler var çünkü. Onlara yazmıştım. Sen buna makara yaparak cevap yazınca iletişimsizlik oldu diyelim. Yoksa animeyi konuşmak bile çok saçma geliyor bana artık. Neyse kırdıysam özür dilerim. Senlik bir durum yoktu.
Yok kırılmadım sorun yok.Örnek verenlere çok takılmamak lazım.Vivre card ve anime örneklendirmesi banada saçma geliyor.Sadece manga örnekleri gerçek olandır benim içinde.Animeyi eğlenmek için izlemek en iyisidir ama onuda grafik ve renk haki cümbüşleriyle içine etselerde yinede eğlenmeye çalışmak lazım :D

Önce WB'ye sonra Oden'e başını eğiyor dediğimiz gibi ?
Kanıt anime mi? :D Aynı bölümde Rayleigh'nin parmak ile Marco'yu durduğunu da gördük.:D Fazla da yüklenmiyorlar WB tayfasına herhalde. Başlık altındaki yorumlardan onu anladım. Kabul edeceksen ben de kabul ederim Roger'ın baş eğdiğini.:D

Kanıt anime mi? :D Aynı bölümde Rayleigh'nin parmak ile Marco'yu durduğunu da gördük.:D Fazla da yüklenmiyorlar WB tayfasına herhalde. Başlık altındaki yorumlardan onu anladım. Kabul edeceksen ben de kabul ederim Roger'ın baş eğdiğini.:D
Ya ne laftan anlamaz adamsın ya, orada Roger'in admaları da aynı şeyi söylüyorlardı illa ben anlamıyacam diyordun hala diyorsun :hhh:

Olmaz senlen yaptığımız tartışmaların tamamına yazık :artiz:

Ya ne laftan anlamaz adamsın ya, orada Roger'in admaları da aynı şeyi söylüyorlardı illa ben anlamıyacam diyordun hala diyorsun :hhh:

Olmaz senlen yaptığımız tartışmaların tamamına yazık :artiz:
Anime kanıtı sunma bana yahu. Manga'da sadece Oden'e karşı eğiliyor lütfen tayfama gel felan diye.:D Anime'yi kabul edeceksek senin de yine bu bölüme göre Roger tayfasının WB tayfasını öyle ölümüne zorlamadığı tepki verebilecekleri kadarıyla saldırdıklarını kabul etmeni isteyeceğim.:D Çünkü Ray'in yaptığı bunun kanıtı.

Aslında animeye gerek yok. Bir kişi bile ölmüyor ciddi yara almıyor üstüne savaş sonu parti verip muhabbet yapıyorsalar ciddi ölümüne bir savaş olmadığı mantıktan direk söylenebilir zaten.

Anime kanıtı sunma bana yahu. Manga'da sadece Oden'e karşı eğiliyor lütfen tayfama gel felan diye.:D Anime'yi kabul edeceksek senin de yine bu bölüme göre Roger tayfasının WB tayfasını öyle ölümüne zorlamadığı tepki verebilecekleri kadarıyla saldırdıklarını kabul etmeni isteyeceğim.:D Çünkü Ray'in yaptığı bunun kanıtı.

Aslında animeye gerek yok. Bir kişi bile ölmüyor ciddi yara almıyor üstüne savaş sonu parti verip muhabbet yapıyorsalar ciddi ölümüne bir savaş olmadığı mantıktan direk söylenebilir zaten.
Tamam Hasan sensin :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık