Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

966: Roger'ın Dileği! Yeni Bir Yolculuk!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    34
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum zihin okumayı acilen bırakmalısın. Çünkü zerre kadar haklılık noktan yok. Animeyi, anime konusunda eleştirmeyi nasıl buraya bağlayabildin o da ayrı şekilde incelenmesi gereken bir tez konusu.:oleyo2:
Sen animeyi eleştirmiyorsun ki sorun orda.Hani izlersin eleştirirsin dersin ki yav şunu şöyle yapmışlar böyle yapmışlar vs gibi.Ama sen diyorsun hem izlemiyorum ama eleştiriyorum garip olan nokta bu.Demekki ya izliyorsun yada izlemek istiyorsun ama kendine itiraf edemiyorsun:oleyo2:

Sen animeyi eleştirmiyorsun ki sorun orda.Hani izlersin eleştirirsin dersin ki yav şunu şöyle yapmışlar böyle yapmışlar vs gibi.Ama sen diyorsun hem izlemiyorum ama eleştiriyorum garip olan nokta bu.Demekki ya izliyorsun yada izlemek istiyorsun ama kendine itiraf edemiyorsun:oleyo2:
Dostum harbiden zihin okumayı falan bırak ya. Şakası falan belki hoş olabilir ama okumada yeteneksiz olunca çekilmiyor.

İkinci olarak eleştirdiğim şey şu: Animenin canon olmadığı bir ortamda gelip anime gibi saçma sapan şeyler yapan bir şeyi kaynak göstermeyi eleştiriyorum. Burdan aslında hem animenin kötü oluşunu, hem de kaynak gösterilmesini eleştirdiğimi okursun diye düşündüm ama onu okumak için bir üst sınıfa geçmek gerekiyor galiba?

Teach, Shanks'i çizer diye bekledim ama olmadı acaba ne zaman çizecek? Opening'de gösteriyor çizdiği saldırıyı.

Şu panel Marco Rayleigh ile eşit dövüştü diyenlerin dediklerini çürütmeye yetti.
Oda Ray ve Gaban'ı biraz dövüşün dışında göstermişti. Herkes sargılıyken onlarda yoktu/belli olmuyordu. Tek saçma yön dövüşün günler sürdü muhabbeti. Uzun dövüşte illaki müdahil olmuş olmaları gerekir. Anime de o boşluğu güzel doldurmuş. Ray sallamamış zaten savaşmak istemiyordu vs.

Dostum harbiden zihin okumayı falan bırak ya. Şakası falan belki hoş olabilir ama okumada yeteneksiz olunca çekilmiyor.

İkinci olarak eleştirdiğim şey şu: Animenin canon olmadığı bir ortamda gelip anime gibi saçma sapan şeyler yapan bir şeyi kaynak göstermeyi eleştiriyorum. Burdan aslında hem animenin kötü oluşunu, hem de kaynak gösterilmesini eleştirdiğimi okursun diye düşündüm ama onu okumak için bir üst sınıfa geçmek gerekiyor galiba?
Sana zaten makarasına yazdım başta.Sonra sen ciddiye aldın eleştiri yapıyorum diyorsun ama izlemiyorum diyorsun bende sana basit soru sordum izlemediğin şeyin eleştirisini nasıl yapıyorsun diye.Zaten burda mangayı takip edenler animede neyi nasıl işlediklerini görüyor biliyor.Olmayan sahneleri koyuyorlar ki bu tek sayfalık manga çizimini animede izlenmesini güzelleştirmek kavga veya savaş havası vermek için gerekli.He bazen saçma oluyor orasını hepimiz biliyoruz.Beni zaten rahatsız eden konu çok fazla efekt vermeleri yoksa animesini filler sahnelere rağmen izlemek keyif verici.Neyse sana üst sınıfında mutluluklar izlemediğin şeylerin eleştirmesini anca senin gibi üst sınıflar yapar zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık