Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VS

Adamların daha kılıçları çarpışmadan haki zırhları çarpışmış.Üsttekiler de kılıç çarpıştırsın anca.

İki kraldaki görünmez haki gömleği geçtim tank kalınlığında şuna baksanıza.

Bu kral haki çarpışması olabilir ama aynı zamanda haki zırhları da çarpışıyor.Ve görünen o ki Kaido ve Mom bu ikisine nazaran oldukça dandik haki kullanıcıları.

Adamların daha kılıçları çarpışmadan haki zırhları çarpışmış.Üsttekiler de kılıç çarpıştırsın anca.

Bu kral haki çarpışması olabilir ama aynı zamanda haki zırhları da çarpışıyor.Ve görünen o ki Kaido ve Mom bu ikisine nazaran oldukça dandik haki kullanıcıları.
O sahne Şenks ve WB'in kılıç tokuşturma sahnesine atıf gibi çizilmiş;
ona bakacak olursak, yaşlı WB ve Şanks da Roger ve Wb kadarını yapamamış.

Cidden Roger’in bütün gücüyle vurduğunu veya ciddi yara açacak bir saldırı yaptığını mı düşünüyorsun? Roger Oden ile görüşmek için can atıyor ve onu alabilmek için secdeye iniyor yani ona ciddi zarar verecek hiçbir şey yapmaz Roger.
Kaido'da Luffy'e bütün gücüyle vurmuyor. Zoan formuna bile geçmeden tekliyor.
Roger'da belki en güçlü saldırı olmasa bile saldırının basit bir saldırı olmadığını.
Saldırının hem isimli olmasından hem de b.haki'nin üst versiyonu kullanıyor oluşundan anlayabiliriz.

Dediğin gibi tam olarak kesin bir yargıya varmak mümkün değil ama Roger'ın Oden'i ciddiye aldığı yukarıdaki sebeplerden ve aynı şekilde Rayleigh ve Gaban'ı tehlikeye atmak istememesinden anlayabiliriz.

Bir de şöyle düşünüyorum misal Zoro'nun hakili Onigiri saldırısına dayanmış ve çok fazla hasar almamış biri Zoro'nun daha güçlü saldırı Shisi Sonson'a da dayanabilir veya başka bir saldırıya.
Sonuçta bu adam Roger'ın belki en büyük kozu olan hakiye karşı dayanmış.

Tabi Roger'da meyve çıkarsa ve Luffy gibi değişik formlara geçerse iş değişir.
Luffy'nin hakili pistol saldırısı ile hakili bozuka saldırısı arasında inanılmaz bir fark yok ama g4 + haki yaparsa iş değişir.

Son düzenleme:
Luffy'i bu serinin zirvesine çıkaracak olan şey, serinin en billurlu güç unsuru olan haki ile meyvesinin inanılmaz sevişken bir ikili olmasıdır. Şu seviyede hakiyi uyanış + g5 açmış bir Luffy'de hayal edin. Gerisi gelir. Gomu gomu çok büyük nimettir, bundan faydalanabilecek potansiyeldeki adam için tabi. Bırak g5'i Luffy böyle haki kullanabiliyorken KKG atsa deprem yumruğundan çok daha büyük etki yapar. Kime veya nereye vurursa vursun.

Bu kadar sağlam bölümlerin yalnız spoiler yorumları bölümün önüne geçiyor onu farkettim 24 saatten kısa zamanda 966 spoiler yorumları 100'den fazla sayfa olmustu ama suan bölüm çıktı 100 sayfa olmadı :)

Bu kadar sağlam bölümlerin yalnız spoiler yorumları bölümün önüne geçiyor onu farkettim 24 saatten kısa zamanda 966 spoiler yorumları 100'den fazla sayfa olmustu ama suan bölüm çıktı 100 sayfa olmadı :)
Bana kalsa spoiler konularını ve spoiler paylaşmayı yasaklarım. Hem bölümden alınan zevki baltalıyor hem de spoiler yorumları konusunda harcanan enerji yüzünden bölüm yorumları konusu heba oluyor. İnsan meraktan giriyor işte maksat biraz da vakit geçsin falan. Çok güzel bir bölüm geleceğini düşündüğüm zaman genelde bölüm çıkana kadar beklerim ben mesela.

Bana kalsa spoiler konularını ve spoiler paylaşmayı yasaklarım. Hem bölümden alınan zevki baltalıyor hem de spoiler yorumları konusunda harcanan enerji yüzünden bölüm yorumları konusu heba oluyor. İnsan meraktan giriyor işte maksat biraz da vakit geçsin falan. Çok güzel bir bölüm geleceğini düşündüğüm zaman genelde bölüm çıkana kadar beklerim ben mesela.
Haklısın ama yasaklanmasında olmaz arz-talep meselesi kimse bakmak zorunda değil yani isteyen dediğin gibi bölüm çıkınca da okuyabilir hiçbirşey bilmeden.

Sıvacı Oda varken bu tarz karelere takılmamak lazım. Fark var gibi gözüküyor ama sıvacıya göre olmayabilir.

VS'yi çizmedi diye kızıyoruz ama Toei bu işi halledecektir. FB'ye geçildiğinde bi 10 dakika Oden vs WB görürüz.

Tam bir bölüm boyunca da Roger vs WB görürüz. Diğer bölümde de tayfaların kapışmasını görürüz.

Toei'nin tayfaları eşleştirdiği bölüm forumda baya tartışma yaratacaktır. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık