Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıllar sonra foruma ne kadar ihtiyacımın olduğunu gösteren bölümdür. Her bir sayfasında ayrı bir duygu içerisinde okudum. 3-5 defa mutluluktan küfür ettim. Ne muazzam bir bölümdü bu be. Foruma ihtiyaç duydum dedim ama yıllar içinde nasıl bölümü nasıl anlatmam ve tartışmam gerektiğini bile unutmuşum neler yazmam gerektiğini bilemediğim bir yerdeyim şu anda. Sözün bittiği yer burası mıydı yoksa ben mi yeni keşfettim?

Bu adam da mesela hem Ace konusunda gözümden bir parça düşmüştü şimdi Oden'e yapılanlar ve sessiz kalışını görmem daha da gözümden düşürdü.
Oden konusu tam bir muamma. Mesela WB'nin bir şey yaptığını da bilmiyoruz ama bu bölümden sonra Oda'nın o konuda bir planı olduğuna eminim. Yoksa WB yok ederdi Kaido'yu.
Wano ne alaka la:D
Olaylar Wano’da gerçekleşmiyor bile.
Flashbackler arca dahil olmuyor mu? :confused:

Bence seri burdan One piece Rogerın yolu diye devam etsin 500 bölüm Rogerı işlesin. Şimdi dönüp Usoppu falan görmek... :( Evlat acısı gibi gelecek...

Oden konusu tam bir muamma. Mesela WB'nin bir şey yaptığını da bilmiyoruz ama bu bölümden sonra Oda'nın o konuda bir planı olduğuna eminim. Yoksa WB yok ederdi Kaido'yu.

Flashbackler arca dahil olmuyor mu? :confused:
Eğer arcın güzel yanları sadece fb’lerden oluşuyorsa ben o arca güzel demem ki:/
Mesela biz Oden fb’si diyoruz değil mi ama halbuki Roger,wb,marco gibilerin de fb’si aynı zamanda. Hele olaylar wano’da geçmiyorsa ben tutup da oha Wano arcına bak sen demem yani:D
Mesela Bm ve Sanji’nin fb’si hüzünlü ve güzeldi bana göre ama WCİ arcını değerlendirirken bunları hiçbir şekilde katmıyorum çünkü bana göre Fb’ler karaktere anlam katar arca değil.

Yıllar sonra foruma ne kadar ihtiyacımın olduğunu gösteren bölümdür. Her bir sayfasında ayrı bir duygu içerisinde okudum. 3-5 defa mutluluktan küfür ettim. Ne muazzam bir bölümdü bu be. Foruma ihtiyaç duydum dedim ama yıllar içinde nasıl bölümü nasıl anlatmam ve tartışmam gerektiğini bile unutmuşum neler yazmam gerektiğini bilemediğim bir yerdeyim şu anda. Sözün bittiği yer burası mıydı yoksa ben mi yeni keşfettim?
Vay vay vay. Hoşgeldin. Duygularını yazıya dökerek yorum yapacaksın.

Gel, gel.

Eğer arcın güzel yanları sadece fb’lerden oluşuyorsa ben o arca güzel demem ki:/
Mesela biz Oden fb’si diyoruz değil mi ama halbuki Roger,wb,marco gibilerin de fb’si aynı zamanda. Hele olaylar wano’da geçmiyorsa ben tutup da oha Wano arcına bak sen demem yani:D
Mesela Bm ve Sanji’nin fb’si hüzünlü ve güzeldi bana göre ama WCİ arcını değerlendirirken bunları hiçbir şekilde katmıyorum çünkü bana göre Fb’ler karaktere anlam katar arca değil.
O zaman bakış açısı diyelim. Eğer Wano Arc başlığı altındaysa, ben o arc kabul ederim çünkü. :sapkali:

Yıllardır şu forumdayım, ilk zamanlarım kadar aktif olarak bölümlere yorum yapamasam dahi şu bölümde yaşadığım duyguları tarif dahi edemem. Başta Oda olmak üzere, forumda aktif olarak yıllardır emeği geçen tüm arkadaşlara bu vesileyle teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık