Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Roger kılıç ustası değil diyen haterdir" diye algı yapmaya başladılar. Oysa WB de adamla bisesto ile savaşıyor adamın meyvesi var. 3 günlük savaşı ise görmedik ama Roger kılıç ustası değil diyen hater. Şu kılıçcıların algı yapmalarıda... :D
Yapma etme timsah, bu kadar aleni bir şeyi de görmezden gelmek, ne bileyim, olmuyor :D

Elindeki silah farklı olduğu içindir. Bir de MF'de çok fazla meyve tabanlı, yumruklu falan dövüştüğü görüldü. Roger'de bu yok.
Bence göstermedi Roger'ı onun hikayesi farklı olucak meyve olmadına nasıl bu kadar eminsin bir sayfa gördük 3 gün savaşıyorlar WB deprem kullanmamış diye bile okudum sizinki teoride kalır. WB nin göğsündeki çizgi var onu Roger yapmıştır diyoruz ama oda şüpheli oda bize WB = ROGER demiş bu bölüm gerisi masal oluyor haliyle inş ilerde görürüz.

Bence göstermedi Roger'ı onun hikayesi farklı olucak meyve olmadına nasıl bu kadar eminsin bir sayfa gördük 3 gün savaşıyorlar WB deprem kullanmamış diye bile okudum sizinki teoride kalır. WB nin göğsündeki çizgi var onu Roger yapmıştır diyoruz ama oda şüpheli oda bize WB = ROGER demiş bu bölüm gerisi masal oluyor haliyle inş ilerde görürüz.
Varsa Fb bitmeden gösterir.

"Roger kılıç ustası değil diyen haterdir" diye algı yapmaya başladılar. Oysa WB de adamla bisesto ile savaşıyor adamın meyvesi var. 3 günlük savaşı ise görmedik ama Roger kılıç ustası değil diyen hater. Şu kılıçcıların algı yapmalarıda... :D
Oden kılıç ustası olduğu halde bu iki adamın ilk kılıç savaşını hayretle izliyor. Kılıççıları çok ezdiniz kabul edin. Sıra size geldi :hhh:

Şimdi burada her türlü bir mantık hatası var. İki grup da işine geldiği gibi alıyor. Mihawk'ın unvanından dolayı bir sıkıntı var. Mesela Roger neden kılıç ustası olmasın? Hiçbir sebep görünmüyor. WB'nin elindeki kılıç olarak kabul ediliyorsa (en büyük saçmalık ve konuyu karıştıran şey) O'nun da kılıç ustası olması gerekiyor. Çok saçma ya.
WB'nin elindeki Mihawk'ın elindekinin üye olduğu sınıftan bir parça. Niye saçmalık oluyor. Bisento kullanan adama da kılıç ustası denilebilir pekala. Ben Roger'a kılıç ustası derim ama WB'ye de demek zorunda kalırım o zaman.

Varsa Fb bitmeden gösterir.
Fragman verdi filmi sonraya saklıyor göstermez onun konusu ayrı işlenir. WB ilk çıktığında Shanks la teke tek kılıç çekiyolar sen dedinmi orda WB de meyve yok diye bilemezsin MF de WB nin bütün gücünü gördük Roger'ı bir bölümde nasıl anladınız onu ben anlamadım.

WB'nin elindeki Mihawk'ın elindekinin üye olduğu sınıftan bir parça. Niye saçmalık oluyor. Bisento kullanan adama da kılıç ustası denilebilir pekala. Ben Roger'a kılıç ustası derim ama WB'ye de demek zorunda kalırım o zaman.
Saçma olan zaten Bisento'nun o sınıfa koyulması. Oda yani saçmalayan burada. Mızrak da var mesela o resimde. Mızrak ne alaka? İyice içinden çıkılmaz bir hale soktu bu konuyu.
Adamların kılıçları birbirine değmiyor senin kafaya taktığın şeye bak :D
O zaman silah kullanmasınlar. Ne de olsa demeyecekse. :D İlk başta değmedi ama illaki değiyordur savaşın devamında. :D

Fragman verdi filmi sonraya saklıyor göstermez onun konusu ayrı işlenir. WB ilk çıktığında Shanks la teke tek kılıç çekiyolar sen dedinmi orda WB de meyve yok diye bilemezsin MF de WB nin bütün gücünü gördük Roger'ı bir bölümde nasıl anladınız onu ben anlamadım.
Ben Roger'de kesinkes meyve yok diye bir iddiada hiçbir zaman bulunmadım. Yazdıklarımı tekrar oku.

Yapma etme timsah, bu kadar aleni bir şeyi de görmezden gelmek, ne bileyim, olmuyor :D
Aleyhine olan ne var açıklasana aksine Mihawk'ın aleyhine olan durumlar mevcut. Roger kılıç ustasi diyorsunuz WB değil ama en güçlü adam. Mihawk adam değildir diyeceğiniz diye korkuyorum en sonunda. :D

Adamlarin biri bisesto biri kılıç ile çarpışiyor, haki ön planda ki kılıçlar birbirine değmedi diye sözler bile söyleniyor. Fakat WB de meyve var 3 günlük bir savaş oluyor ve biz bu savaşı görmüyoruz fakat Roger kılıç ustası aynen. :D

Oden kılıç ustası olduğu halde bu iki adamın ilk kılıç savaşını hayretle izliyor. Kılıççıları çok ezdiniz kabul edin. Sıra size geldi :hhh:
Anlamadığın nokta Oden ne diye şaşırıyor?
Silahları birbirine değmedi bile diyor.
Ortada haki ön planda kılıç teknikleri değil. Orada kılıç değil de herhangi bir silah olsa fark etmezdi durum ayni olurdu.

Roger WB üzerinden MIhawk yüceltilmez aksine gömülür. Roger'ın Oden'e ne yaptığı ortada bir de MF de Mihawk vs Vista'ya bakalım... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık