Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm muazzam ötesiydi.

Öncelikle babalık sen basıl bir kralsın. Sen ne iyi kalpli adamsın be! Seviyoruz seni.

Sonra Roger ve tayfası bebekleri sevmeleri falan çok cani değillermiş demek ki. Roger’ın kendi idealleri için Oden ve Wb’ye yalvarması da kötü bir şey değil aslında. Ama güzel oldu Zoro’ya laf edenler için :D

Ray+Gaban muhabbeti ise bence çok da kötü değil. Çünkü bu iki adam bir Oden etmiyor mu? Roger’ın dediği laf zaten kendi dövüşmek için. Yani Ray’den yana yine çok sıkıntı görmüyorum.

Oden ise ne büyük adammış be. Bu nasıl bir güç abi. Net Amirali hatta üstü bile olabilir. Bu arada kılıç ustaları bu serinin adamı değil :D Ryuma’ya da selam olsun “KILIÇ TANRISI”

Son olarakta krallar dan taşan haki gibi Zoro beyimizden de taşıyormuş. Bizim Zoro dan şüphemiz yoktu. Yolun açık olsun Aslanım benim hahaha :D

Oden en az Amiral seviyesi çıkar ama bu Roger istese çok daha beter hale sokardı bence Oden'i. Oradan bir güç çıkarımı Oden adına yapmak yanlış olur bence.
Daha kötü yapabileceği, WB'ye yaptığı saldırıdan belli ama her halükarda o saldırıdan sonra koşarak gelmesi Oden'e + yazar bence.

Sadece bu bölümü yorumlarsak dediğine katılırdım ama başından beri Oden'in gösterdiklerine, Oden için anlatılanlara bakınca, bu adamdan sıradan bir komutan beklemiyor insan. Queen olayı da bence çok farklı ya. Tutup fırlatmakla, isimli saldırı yapmak çok farklı. Ki, Roger, BM'den her türlü daha güçlü. Kaido ve Luffy örneği de var elimizde.

Bence de çok daha iyi oldu. Bu Fb'den sonra favori karakter sıralamam değişecek. Baba ilk 3'e girecek ve Oden de listeye eklenecek. Muazzam.
Ben güçsüz demiyorum kesinlikle çok güçlü karakter ama abartıyorsunuz sanki. :( Çünkü koşup saldırmaktan başka bir şey yapmadı daha. Birde domuz kesti. :( Luffy vs Kaidodan farklı biraz çünkü orda direk Kaido vurup bayıltıyor ama bunda Roger saldırınca Oden kılıçlarla savunma yapmasına rağmen savunmayı geçip uçuruyor. Luffy savunma yapmıyor... Asıl gücünü Kaido vs sinde göreceğiz gibi. Şimdilik bende hala soru işareti. :(

Edit: Profil fotoğrafını değişir misin? Çok parlak göz alıyor... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık