Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger>Wb diyenler an itibari ile patladı.Roger tayfa>Wb tayfa diyenler de keza patladı.

Hakinin en üst kullanımına görmüş olduk bölümde.Ek olarak taşın sesini duyan Roger taşın üstünde yazılanları duymamış.Buradan yola çıkıp poneglifler için Odeni aldığı da kesinleşmiş oldu.Robinin görevi devam ediyor ne yazık ki.
Göğüs yarasını çizmemiş sanki sonraki sayfalarda. Kim deşti la bu Beyazbıyıkı?

Ben olgun karakterleri severim. O yüzden bu bölümde Beyazbaba'ya bir kez daha hayran kaldım. O dünyada yaşasam, onun tayfasına girmeye uğraşırdım.

Rayleigh+Gaban birlikte karşılamaya karar verdiler. Rayleigh KK sağ kolu, Gaban sol kolu.
Roger'in isimli saldırısından sonra biraz uçtu ve sonra koşarak dövüşe geri döndü. Roger de Yonkou üstü bir adam.
Bunlar bence net amiral seviyesi hareketleri. Şu anki Luffy'den falan üstün.
Şuanki luffy meyvesi kapalı kaidodan tek yiyor.

Baba gene babalığını konuşturmuş be.
"Bi yıl ömrüm kaldı, bi yılcıklığına bana adamını ödünç verebilir misin?" diyen Alfa :hhh: Roger'ın Oden'le alakası olduğunu öğrendiğimizden beri poneglifleri Roger'ın değil, Oden'in okuduğunu düşünüyordum ama nedense diyemediydim.
Haklı çıktım.
Bizim Alfa :hhh: Raftel'e ulaşma çabasında aradan öldürülsün diye çocuk yapma işini ne ara çıkaracak acaba.
Merak ediyorum başında kavak yelleri esen Rogue'a ne yalanlar söyleyip kandıracak kızı...
Bu sayıdaki acelesi beni merak ettirtti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık