Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger'i aşağı çekme derdim yok. Çünkü istesem de çekilemez. Roger, Korsan Kral. WB ile de en fazla eşit olabilir, o da Buggy'nin sözünden dolayı. Hiçbir zaman da ben Roger'i aşağılayacak bir şey yazmadım. Başkalarıyla tartışıyorsun, sonra sırf ben de Zoro fanıyım diye kafanda iki olayı birleştirip beni de dahil ediyorsun. :D Başka da bir şey yazmıyorum.
dns nin yokluğunda canı sıkılıyor.

Sanırım geçen bölümün spoilerında Roger Wano'ya gelip Odeni soruyordu. Bu bölüm de ise gazetede görüp görmeye gidelim diyor sanırım. WB ile dövüşmek istediği için Wano'da olduğunu duyunca şu samuray ülkesine gidelim gibi bir şey de demiş olabilir.Yani özel olarak Oden için de gitmeyebilir. Ama öyle ya da böyle spo doğruysa ya adam iyi sallamış ya da kaynağın baya sağlam : ))
Basım biriminde olduğunu söyledi bana. Ya iyi sallıyor ya da gerçekten biliyor dediğin gibi. Ki bu hafta verdiğinde bile, Beyazbıyık'ın Oden'i istemediği, sonradan kesitler hâlinde Oden'in maceralarını göreceğimize dair söyledikleri çıktı.

Bir de şöyle ilginç bir durum var. Son iki bölümde unclear da olsa Roger ve Toki olduğundan bahsetmişti. Bu bölümde onlara dair bir şey demedi ve ikisi de var.

Basım biriminde olduğunu söyledi bana. Ya iyi sallıyor ya da gerçekten biliyor dediğin gibi. Ki bu hafta verdiğinde bile, Beyazbıyık'ın Oden'i istemediği, sonradan kesitler hâlinde Oden'in maceralarını göreceğimize dair söyledikleri çıktı.
Dediğin gibi bu hafta zaten tutmuş. Ayrıca önceki haftadan kalanlarda dolaylı da olsa tutmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık