Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La sen neyin kafasını yaşıyorsun? Davranışlarım arasında çelişki varmış. Kimseye bir laf atmadım, sert bir şey yazmadım. Forumda daha dün tartışılan bir şey olduğu için soru sordum sadece. İlk metin rezalet bir halde olduğu için bir şey anlamamıştım zaten. Aceleyle okuduğum için de orayı atlamışım. Açıkça ''samuray'' yazısını gören birisi nasıl işine geldiği gibi okuyabilir?
Ben WB fanı mıyım, Roger fanı mıyım? İster 4 vs 2 olsun WB çöksün, isterse 2 vs 1 olsun Roger çöksün, bana ne?
Kendi hırslarını benim üzerimden tatmin etmeye mi çalışıyorsun? O da basit bir okuma hatası.
Bravo Alpa ya, en güzel sen okuyorsun, yorumluyorsun mangayı. Sonra da ben alınganlık yapıyormuşum. :D
Zoro fanları şöyle, Oden fanları böyle...
Luffy ve Roger fanları da böyle demek ki. :D
Kingdom okuyorum bu ara da orada çok kullanılıyor ''pain in the ass'' ben de senin durumunu görünce aklıma geldi. :D Bu arada yapma gözünü seveyim umrumda değil diyip duruyorsun ama Roger'ı aşağı çekmek istediğinizi biliyoruz, anlıyoruz. 2vs1 olma ihtimaline bile algı kasılıyor.:D Ama ortada bir gerçek var o da Roger'ın her halükarda kazandığı.:D

Sahte spoiler vermiş olabilir.
Sanırım geçen bölümün spoilerında Roger Wano'ya gelip Odeni soruyordu. Bu bölüm de ise gazetede görüp görmeye gidelim diyor sanırım. WB ile dövüşmek istediği için Wano'da olduğunu duyunca şu samuray ülkesine gidelim gibi bir şey de demiş olabilir.Yani özel olarak Oden için de gitmeyebilir. Ama öyle ya da böyle spo doğruysa ya adam iyi sallamış ya da kaynağın baya sağlam : ))

Kingdom okuyorum bu ara da orada çok kullanılıyor ''pain in the ass'' ben de senin durumunu görünce aklıma geldi. :D Bu arada yapma gözünü seveyim umrumda değil diyip duruyorsun ama Roger'ı aşağı çekmek istediğinizi biliyoruz, anlıyoruz. 2vs1 olma ihtimaline bile algı kasılıyor.:D Ama ortada bir gerçek var o da Roger'ın her halükarda kazandığı.:D
Roger'i aşağı çekme derdim yok. Çünkü istesem de çekilemez. Roger, Korsan Kral. WB ile de en fazla eşit olabilir, o da Buggy'nin sözünden dolayı. Hiçbir zaman da ben Roger'i aşağılayacak bir şey yazmadım. Başkalarıyla tartışıyorsun, sonra sırf ben de Zoro fanıyım diye kafanda iki olayı birleştirip beni de dahil ediyorsun. :D Başka da bir şey yazmıyorum.

Wano kadınları alayına çöp zaten.
Hiyori dediğimiz zat youtube makyaj videosu çeken yapay barbielere benziyor. Toki ise Toki binaları gibi Op evrenendeki düz kadınların kopyası.

Şu asalete bak. Kadın gibi Kadın, Samurai gibi Samurai. Wano’da şöyle kadın vardı da biz mi beğenmedik.

Wano’dakiler ya Orochi’nin kölesi oluyor ya da bir yerlerde geyşa oluyorlar. Şöyle ayakta duran Samurai kadın bi kiku var dedik hoşumuza da gitti ama o da erkek çıktı:/
Ulan Oda.
Reis bide acı çektire çektire kesiyor King Baum'u yavaş yavaş hissettire hissettire.

O değilde ben bu İzo’nun, Wb’nin yanında nasıl kaldığını ve Baba demeye başladığını merak ediyorum. Çünkü bunun kıçını sefaletten kurtaran Oden. Gerçi nasıl olursa olsun, Oden’i asla unutmaması lazım. Ufaktan gıcık kapmadım değil bu İzo’ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık