Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok ilginç oden yonkou , amiral arası bir seviyede örnek gösterilcek karakter oldu.
Yaşasaydı şuan yonkou seviyesi olurdu. Hatta belki WB'den sonraki en güçlü kişi bile olabilirdi. Shanks nasıl ki WB'yi geçemedi. Oden'i de geçemeyecekti muhtemelen. Hatta Roger sonrası belki de Oden'e katılır onun sağ kolu olurdu falan.

Gücünü bilemem de sanki hikayeye katkısı olacak.
Xebec'le ilgili istediğim şeylerden birisi, kutsallara açtığı savaşın ve kral olmak istemesinin sebebinin kutsalların kötü yönetimi ve onlardan daha adaletli yöneteceği düşünmesi olması. Böyle saf kötü bir adam bu yaaa şeklinde bağlanmaması.

O kadar sağlam ismi altına alacak liderin tamamen saf kötü olması hiç hoşuma gitmez. Xebec bu kadar basit bir karaktermiş gibi gelmiyor. Xebec olaylarının daha derin mevzusu var bence.

Xebec'le ilgili istediğim şeylerden birisi, kutsallara açtığı savaşın ve kral olmak istemesinin sebebinin kutsalların kötü yönetimi ve onlardan daha adaletli yöneteceği düşünmesi olması. Böyle saf kötü bir adam bu yaaa şeklinde bağlanmaması.

O kadar sağlam ismi altına alacak liderin tamamen saf kötü olması hiç hoşuma gitmez. Xebec bu kadar basit bir karaktermiş gibi gelmiyor. Xebec olaylarının daha derin mevzusu var bence.
Xebec birden gözume Şebek gibi göründü.Bence güç delisi, teachin bir alt dönem kötü adam versiyonu, modeli, akrabasida olabilir. Rogerin zıtti iyi-kötü-çirkin çirkin kim aceba big mamu şimdiki hali olaydı kesin o derdim ama ozaman bir afeti devran imiş eee onca çocuktan sonra bünye fatih sondaj gemisine dönmüş...

İkinci seçenek bana göre mümkün değil. Çünkü bazı meyvelere dair kitapfa hiç bilgi yok. Spandam, Kaku ve Kalifa'ya meyveleri verirken, meyvelerin ne olduğunun kitapta yazmadığını söylüyor mesela. Yine kitapta olan meyvelerin sadece bilinen güçleri yazıyor. Kullanıcıya bağlı ortaya çıkan yetenekler içinde olmuyor. Teach'in meyve ruhu çekmesi gibi.
O zaman ilk seçenek yada benzeri bisey
sağdan soldan toplama bilgilerle derlenmiş bir kitap...

Üye silindi 1004

Yaşasaydı şuan yonkou seviyesi olurdu. Hatta belki WB'den sonraki en güçlü kişi bile olabilirdi. Shanks nasıl ki WB'yi geçemedi. Oden'i de geçemeyecekti muhtemelen. Hatta Roger sonrası belki de Oden'e katılır onun sağ kolu olurdu falan.
Shanks daha zirve yaşına ulaşmadı bile. 39 yaşında. 55 yaşındaki Shanks’ı hayal edemiyorum. Babalığı bakkala bile gönderir.

Çok güzel be uzun zamandır bu kadar keyif alarak okumuyordum.WB-Oden-Roger bunların arkadaş olduğuna eminim artık hepsi özünde iyi insanlar.Babalık desen one piece evrenine fazla bir karakter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık