Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diyebiliriz çünkü Oda beklentiyi çok yükseltti. : ))
İhanete uğramış.
Kaido'yu çizmiş.
Kınların kendilerini koruduğuna dair sözleri.
Başka bir şey eklemeden şunları bir şekilde gösterse adamın ölümü gene efsane olur. İki üç laf çakar, biraz Skypeia-Norland tarzı Wano'nun sınırlarının açılması tarzı bir kaç laf söyler, iradesini devretme falan derken ohooo.

Bir Manga Ay'ın altında yaşayan Kozuki Oden için,
Bir Manga aile arayan Dünyanın En Güçlü Adamı için,
Bir Manga Korsanlar Kralına (Bıyıklı Ace), ölecek ne yazık...

Bir Manga 6 Aylı Harikalar Dünyasında
Shounen Tahtında oturan GOda-Sama için...

Hepsine hükmedecek bir manga, Hepsini o bulacak,
Hepsini bir araya getirip, macera ile birbirine bağlayacak,
Epik Savaşın arifesindeki Wano Diyarında...

GOda-Sama!!! Adam 4, belki 10 manga çıkartılabilecek seriyi tek mangayla götürüyor. Ben Luffy'nin hikayesine ara verip, bir kaç sene buradan devam edebilirim. Öyle güzel yazmış imansız!

Adam mistik zoan yemiş bide yahu birde Kata'ya bak adam mochi mochi yemiş :D
Herkes nasibini yermiş, marconun gezmedigi yer ayak basmadıği memeleket kalmamış mistik zoanı yemeyip mochi meyvesi yemesi tuhaf olurdu... Amma marco bu nadide zoanin hakkıni veremedi yada Oda başkan öyle istedi böyle oldu diyelim. Büyük Wano Savaşında belki görurüz anka kuşunu.
Kaido kaptan tüylerini yolup kendine şapka yapmasa bari...

WB'nin Oden'i satacağına inanmıyorum. Muhtemelen Oden asla müdahele etmemelerini falan isteyecek sonraki bölümlerde.

Tam şimdi aklıma geldi. Marco MF başında bizden birine dokunana neler olacağını herkes bilir diyordu.
Oden'in ölümünden sonra WB, Kaido ve tayfasına şamarı çekip hükümete teslim etmiş olmasın? Kaido'nun yakalanmalarından biri de budur belki.

WB'nin Oden'i satacağına inanmıyorum. Muhtemelen Oden asla müdahele etmemelerini falan isteyecek sonraki bölümlerde.

Tam şimdi aklıma geldi. Marco MF başında bizden birine dokunana neler olacağını herkes bilir diyordu.
Oden'in ölümünden sonra WB, Kaido ve tayfasına şamarı çekip hükümete teslim etmiş olmasın? Kaido'nun yakalanmalarından biri de budur belki.
Niye Hükümet'e teslim etsin ki?

Hükümete teslim etmek gibi bir şey söz ihtimal dahilinde bile değildir. İki paralık ederler o hareketi yapan korsanın şerefini. Marco'nun lafını yedirecek gibi Oda.

Hükumete teslim etme kısmı neyse de dövmüş olabilir evet ama dövseydi de Wano'ya Beyazsakal bayrak dikerdi, kaido geri nasıl geldi?

Yok olmaz bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık