Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece meğerse bu zamana kadar Oden'in flashbackine zemin hazırlamak için yazılmış bir seriymiş. One Piece'in altın çağı Oden ile birlikte başladı. Artık gelsin Beyazbıyıklar gitsin Rogerlar. Macera hissini Oden ile iliklerimize kadar işledi Oda. Adam Beyazbıyık'a kafa atıyor yahu. Zaten Wano'nun sonunda da One Piece hazinesi ile ilgili büyük bir ipucu görecekmişiz büyük ihtimalle. Çok yaşa Oden baba.

Oden daha çok baba imajı çiziyor. Suçluları bile adam etmiş. Ezilmiş minklerle balıkadamı kurtarmış. Beslemiş, iş vermiş hatta amaç vermiş. Beyazsakal gemiye kapatıp boş boş takılıyordu çocuğum dedikleriyle. Kinemon bile nasıl gelişim göstermiş.
WB'yi de çok severdim, yalan yok. İmajı çok bozuldu, Oda'nın bazı şeyleri açıklığa kavuşturması lazım.

Bu Oden öyle bir kral adam ki Domuzu öldürmeden insanları kurtarmış. Sonrasında insanların domuzu yemesine izin bile vermemiş. Adama bide ırz düşmanı, domuz hırsızı diye suç atıyor bu nankör Wano'lu köylüler... Bu bölümde de paralarınızı saklayın diyorlardı. Hepsinin yavaş yavaş yalan olduğu çıkacak!
İftiraların hepsi birer birer boş çıkacak. Biz bunu ilk günden beri diyoruz...

Domuz ölmemiş yaw. :/ Gayet yaşıyor. @Aiden Değil mi? :)

Orochi ise 3 sene sonra mı ne Sukiya'nın adamı oluyor. İlk başta Oden ona yardım ediyordur, sonra babasına söylüyordur al bunu yanına diye.
He bi ben anlamadım değil yani orada bi belirsizlik var. Teşekkürler. :utangac:

Domuz kardeş yaşıyor. Dikkat et iki tane domuzcuk var. Büyük olan anne işte. Kocaman dikiş atmışlar. :D
:artiz:
Kesti yetmedi, bir de çocuğunu eşeği yaptı yani. Bir de zavallının gözünün içine baka baka.
Şu adama laf etmeyeceğim tek bölüm gelmeyecek yani. :(

Oden daha çok baba imajı çiziyor. Suçluları bile adam etmiş. Ezilmiş minklerle balıkadamı kurtarmış. Beslemiş, iş vermiş hatta amaç vermiş. Beyazsakal gemiye kapatıp boş boş takılıyordu çocuğum dedikleriyle. Kinemon bile nasıl gelişim göstermiş.
Ayrıca kınları arasında da ayrım yapmaz Oden reis. Babalığı bende severim ama bazı şeyler kafa kurcalıyor.

One Piece meğerse bu zamana kadar Oden'in flashbackine zemin hazırlamak için yazılmış bir seriymiş. One Piece'in altın çağı Oden ile birlikte başladı. Artık gelsin Beyazbıyıklar gitsin Rogerlar. Macera hissini Oden ile iliklerimize kadar işledi Oda. Adam Beyazbıyık'a kafa atıyor yahu. Zaten Wano'nun sonunda da One Piece hazinesi ile ilgili büyük bir ipucu görecekmişiz büyük ihtimalle. Çok yaşa Oden baba.
Oden 'in fbsi altı doldurulmamış bir zemin üzerine inşa edilmiş. Karakteri kötülemek için değil ama gerçekten öyle.
Etkileyici ruhu hiç iyi yansıtılmadı. Yaptıkları, çılgın biri oluşu felan havada kaldı. Öyle keyfine göre takılıyor.

Kaido için çizilmiş bir karakterden öteye gitmeyecek gibi. Zira Kaido sahne aldığında Odeni unutturacak muhtemelen

Flasback bölümleri gittikçe arşa yaklaşıyor, tek kelime ile muazzam. Oden, Edward Newgate ile aynı güçte gibi hissettim. Devam etseler Oden tokatlayacak gibi duruyor :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık