Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

963: Oden'in Kararlılığı! Beyazsakal'ın Testi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    41
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle sokakta dans etmeye benzemez Akainu gereksiziyle dalaşmak. Kendisini hiç sevmem ama Odene hakettiği haşlanmayı kolayca sunabilir Akainu.
Bir tarafta halkı için dans eden bir yiğit diğer tarafta koruması gereken halkı katleden karaktersiz magma eniği. Tartışmayalım bence...

Oden şuan güncel Akainu'ya saldırsa iyi dayanır ama serinin son boss potansiyeli en yüksek karakterinin çokta zorlanacağını sanmıyorum.
O karaktersiz magma eniği olsa olsa son fos potansiyeli olur.

Bir tarafta halkı için dans eden bir yiğit diğer tarafta koruması gereken halkı katleden karaktersiz magma eniği. Tartışmayalım bence...
Tartışılacak bir şey dememişsin zaten :) ikisi de karaktersiz de Akainunun bunu dövecek olmasını etkilemez bu. Halkına sırtını dönen adam bu Oden

O karaktersiz magma eniği olsa olsa son fos potansiyeli olur.
Kendi düşünceme göre Akainu'ya olan önyargın/düşmanlığın , karakterin güç seviyesini objektif değerlendirmeni etkiliyor. Alıntıladığın 2 yorum, güç seviyesini içerirken, yorumunu "karaktersiz, enik" ile bağlantı kuruyorsun . Karaktersiz ile enik olmakla bir kişinin güç seviyesi arasında nasıl bir ilişki var onu anlayamadım mesela.

Tartışılacak bir şey dememişsin zaten :) ikisi de karaktersiz de Akainunun bunu dövecek olmasını etkilemez bu. Halkına sırtını dönen adam bu Oden
Kendi içinde yorumumu değerlendirirken çelişkiye düşmüşsün. Nerede olduğunu söylemeyeceğim onu kendin bulursun. Onun dışında magma eniği denen karaktersiz bir çok defa gördüğümüz üzere ancak kurnaz planlarla saldırırsa bir ihtimal vurma şansı olur.

Kendi düşünceme göre Akainu'ya olan önyargın/düşmanlığın , karakterin güç seviyesini objektif değerlendirmeni etkiliyor. Alıntıladığın 2 yorum, güç seviyesini içerirken, yorumunu "karaktersiz, enik" ile bağlantı kuruyorsun . Karaktersiz ile enik olmakla bir kişinin güç seviyesi arasında nasıl bir ilişki var onu anlayamadım mesela.
Değerlendirmen yanlış. Çünkü benim nefretim başka gücünü değerlendirmem başka.Tartışmadaki görüşlerime katılırsın katılmazsın orası ayrı konu ama benim magma eniği hakkında önceki konuşmalarıma bakacak olursan hepsi gerekçelidir. Öyle körü körüne yorum yapan fanlarla ve haterlarla karıştırma. Magma eniği serideki en güçlü karakterlerden biri ancak ben magma eniği ile bağlantı kurarak hiçbir zaman karaktersizin gücünü değerlendirmedim. Değerlendirdiğimi görürsen koy önüme görelim. Daha fazla detaya girmeyeceğim zira hem burası anime sayfası hem de bir çok defa konuştuğum bir şeyi tekrar konuşmak beni bayıyor. Ayrıca ona olan nefretinden dolayı taktığım lakaplardan nasıl güç değerlendirmemi ona bağladığımı çıkardın açıkçası anlayamadım ama neyse...

Kendi içinde yorumumu değerlendirirken çelişkiye düşmüşsün. Nerede olduğunu söylemeyeceğim onu kendin bulursun. Onun dışında magma eniği denen karaktersiz bir çok defa gördüğümüz üzere ancak kurnaz planlarla saldırırsa bir ihtimal vurma şansı olur.
Ev ödevi mi veriyorsun reis? :D Huyundan suyundan dem vurup güç kıyasına girmişsin zaten ve çelişkide olan sensin :)
Karakter değerlendirmen de ayrı yanlış. Oden sonradan dönüp bir şeyler yapmaya çalışsa da asıl müdahale etmesi gerektiği anda halkına sırtını dönen bir gereksizdir. Akainu kötü de Oden sanki sütten çıkma ak kaşık mı? :D

Animedeki bu cafcaflı renk olayı Kimetsu No Yaiba etkisi galiba? O anime de cafcaflı renk cümbüşü içerisindeydi. O serinin animesi tutunca o yoldan yürüyelim falan dediler sanırsam?

oden bencil bi adam olmamış diye eleştiriliyor.... adam sadece kendi halkının köleliğini değil tüm dünyanın köleliğini kaldırmak için ülkesine sırtını dönmüş ama sadece bir anlığına. ardında bıraktığı nesile güvenerek. milli ve yerli değil dünya vatandaşı olmuş... boş yapma doc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık