Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

963: Oden'in Kararlılığı! Beyazsakal'ın Testi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    41
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB koymuş yumruğu oturtmuş. Ciddiye alınacak şey değil. Oden benim bu bölüme göre yorumlarsam gördüğüm ciddi WBin elinde 5dkda patates olur en fazla. 5dk iyimser Bi süre hatta.

Yalnız bölümü hiç beğenmedim.

WB koymuş yumruğu oturtmuş. Ciddiye alınacak şey değil. Oden benim bu bölüme göre yorumlarsam gördüğüm ciddi WBin elinde 5dkda patates olur en fazla. 5dk iyimser Bi süre hatta.

Yalnız bölümü hiç beğenmedim.
Wb ciddiydi zaten manyagin biri kosa kosa saldirdi daha ne olmasi lazim ama oden ciddi degildi sadece karaya vuran korsanlarin guclu olup olmadigini merak ediyordu wb wanoyu tehdit etse daha farkli bir odenle karsilasirdi ama sonuc degismezdi tabi.

Bu animasyonlar için ilk Toei'ye değil Oda'ya kızın bence. Flashbackte tam olarak gözükmeyen her dövüş animede Oda'nın onayıyla hazırlanıyormuş.

Mangada geçen tek bir kareden adamlar ne uzatmışlar olayı. Bu adamlar senaryoları çöp hale getirmek için özel şekilde çaba sarf ediyorlar herhalde. Bir arkadaşın da dediği gibi çok fazla renk cümbüşü vardı, bu yeni nesil konsol oyunları oynar gibi bir hissiyat verdi. Zaten abartılı efektleri hiç bir zaman sevemedim. Sade bir şekilde ve senaryoyu eğip bükmeden de kaliteli işler çıkartabilirler. Şu stüdyonun elinden tüm hakları alıp kaliteli bir stüdyoya vermeleri lazım artık.

Nerde o eski anime. Çok fazla ışık patlaması yaptılar. İşin b.kunu çıkardılar. Eskiden çok iyiydi ya. Bu ışık patlaması nedir böyle. Valla Dressrosa arc a bile razıyım yani orda ki çizim ve efektlere.

2 y öncesi çok iyiydi daha sempatik ve samimiydi. Hadi bir nebze Dressrosa ya kadar da öyle. Ama artık berbat hal aldı.

Bu arada WB de deprem meyvesi göstermişler anime de. Manga da böyle birşey yoktu. Mangaya göre eşit animeye göre deprem meyvesi ile 1 tık önde WB...

Ufak bir haki eğitimiyle KK olacak kadar güçlü biri oden...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık