Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm tam olarak meh... Anlamadığım bir şekilde Oda çok hızlı bu fb içerisinde. 1-2 bölüm sonra Kaido gelir sonra olaylar olaylar.

Suratına bez atılmış bir çocuk gördük sadece. Sabo nun da yanan gemisini görmüştük sonuç ortada

Yaklaşık 3 4 aydır Op okumuyorum, bu sayıyı da okumadım. Isminden sallayayım. Kesin boş muhabbet,bilgi yok. Oden ve kankilerinin muhteşem işlerini anlatmıştır. Ha birde vs de yoktur. :D

Kimse bahsetmemiş ama bu Oden'in günlüğü hala sağlamsa müthiş bilgiler vardır içinde. Ponegriflerin içeriği falan yoktur büyük ihtimal ama Wano sonu o günlüğü Robinin okumasını isterim. 4. Ponegrifin yeri yazıyorsa tadından yenmez...

Oden çağa çoluğu takmiş peşine hepsiniz benim samuraylarımsınız buraların kralı benim deyip kuriyi hizaya getiriyor. Çok etkileyici bir anlatım 9 kını toplama yoldan geçerken elma toplama gibi olmuş hikayeyi çok basit bir şekilde ele almış şair.

Oda burdan çok ekmek çıkmaz deyip"kısa kes wano havası olsun" demek istemiş. Uzatsaydı lastik olurdu tadi iiiyyyy olurdu ellaamm...Zaten dişe dokunur,dişin kovuğunu doldurucak bir olayda yokki ustat oda ele alsin,ashura doji vs oden göstereydi biraz heycan olurdu ama performansı savaşa mi bıraktı, üşendi mi, çok yer mi kaplar, fanları mı üzülmesin nedir bilemedim yine yeniden bir vs. pas geçti bir domuzdan daha çok ilgi cekerdi dimi ama...
Önümüzdeki bölümlere bakacaz artıkın. Oda belki roger ve wb gösterir millet aadddaam görür dişimizin kovuğu dolar yoksa kötü, sıradan, vasat, boş beleş bir bölüm daha bizi bekliyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık