Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Siyah Ateş

Kaido'dan olduğuna dair teoriler var. Hatta Oven bayağı benziyor bazı noktalarda.
Oven Kaido'nun oğluysa şaşırırım, tamam yüz tipi benziyor ama boynuz yok, kaldı ki Katakuri, Daifuku ve Oven üçüz değilmi, aklımda öyle kalmış, diğerlerinin kaido ile alakası yok.

Sıradışı bir şekilde güçlü, ciddi potansiyeli olan bir çocuğu yok ki şu kadının! Genetik miras diye bir şey var, bak Garp'a adamın sülalesinde boş adam yok. Linlin Xebec'i falan baştan çıkarsaymış ya, D. soyundan bir çocuğu olurdu.

Oven Kaido'nun oğluysa şaşırırım, tamam yüz tipi benziyor ama boynuz yok, kaldı ki Katakuri, Daifuku ve Oven üçüz değilmi, aklımda öyle kalmış, diğerlerinin kaido ile alakası yok.

Sıradışı bir şekilde güçlü, ciddi potansiyeli olan bir çocuğu yok ki şu kadının! Genetik miras diye bir şey var, bak Garp'a adamın sülalesinde boş adam yok. Linlin Xebec'i falan baştan çıkarsaymış ya, D. soyundan bir çocuğu olurdu.
Katakuri falan Xebecin gemide doğdu muhtemelen. Yani her şey olabilir.

Şu an bile flashbacklerde Kata 15 yaşında.

Şimdi şöyle bir bakalım; Oden ve Zoro birbirine sahne olarak benziyorlar ama ben her zaman dediğim gibi bunun; Luffy ve Roger benzerliği gibi bir gönderme olduğuna inanıyorum. Çünkü her şeyden öte Hiyori ve Zoro ilişkisi var. O yüzden sanmıyorum Ki Zoro, Oden’in oğlu olsun.

Shimotsuki olaylarına bakalım.
Zoro’nun yetiştiği yerin adı; Shimotsuki köyü. Ve hocasının kıyafetinde, Yasu’nun adamlarından birinin simgesi var gibi.

Sonra Ryuma’nın duyulduğu ve görüldüğü her anda Zoro var. Ve ne kadar vivre bilgisi de olsa, Ryuma’nın lakaplarından birinin Shimotsuki olduğu yazılmış.

Sonra Zoro, Wano’ya geliyor ve ilk kez birileriyle bu kadar samimi bir bağ kuruyor, Yasu ve toko. İkisi de Shimotsuki.

Sonra bir daimyo daha ortaya çıkıyor ve silüeti Zoro’ya çok benziyor ve yanında bir tilkisi var. Zoro’nun bağ kurduğu yani temasa geçtiği kişilerden biri de bu tilki. Ve ikisi, ne kadar birbirlerine belli nedenlerden dolayı kızgın olsalarda, birbirlerine öldürme iç güdüsü olmadan saldırıyorlar, hemde birbirlerini tanımıyor olmalarına rağmen.

Tabi bunlar kesinliğe kavuşuna kadar sadece bizim öngörülerimiz ama bu kadar şeyde boşuna değildir diye düşünüyorum :D

Var bir kaç tane benzerlik yav olmaz mi?
Hem de Katakuri potansiyel işte o kişilerden bu kadar çıkıyor D. soyu da değil yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık