Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu evliya olsun demiyorum niye öyle anlıyorsunuz ki? Zoro keyfi sebeple öldürmüyor mu adamı? Adam Zoro'ya bir şey yapmış mı? Hayır. Laf söyleyip hakaret etmiş mi? Hayır. Zoro aç ve yemek yiyebilmek için adamı öldürüyor.

Gemiyi kesme mevzusunda da öyle. Adamların hiç bir kabahati yok adam hatta "niye yaptın" tarzında sitem bile ediyor Zoro'ya... :D

Onlar aşırı kötü şimdi aşmış. Fakat Zoro net iyi değil ya çok laf denilebilecek sahneleri var şimdi.

Ne algı yapacam la hemen bir suçlamaya girmeyin şu forumda. :D

Helmeppo'nun köpeği.

Zoro'nun korsan olmadan önce yemek için öldürdüğü adam. Bölüm kaçlardaydı hatırlamadım şuan.

Yahu keyfi sebeple öldürüyor adam öldürmesine de gerek yok. Bu adam yanlış gemiye binip gemiyi kesip "Yanlış gemiye binmişim" diyor. Bu bile açıklar bazı şeyleri adamlar Zoro'ya ne bir şey söylemiş ne de bir şey yapmış. :D

@Mr.Bushido

Croc'un tayfada diye herkes kötü olmak zorunda yani. Güzel mantıkmış. :D
Bu köpekten mi bahsediyorsun? Önümde küçük bir kız çocuğuna bir köpek saldırıyor olsa gerekirse gözlerini ümmükler öldürürüm. Denememek benim açımdan kötülüktür.
İnsan canı hayvandan değerlidir, hele ki küçük bir kız çocuğuna saldıran agresif bir köpeğin canı öf ki ne öf.
Şu ana kadar saydığın 3 şeyin 2'si böyle, açlıktan adam öldürüyor kısmına gelsek şimdi çok hoş olur çünkü aşırı havada kaldı.
Milletin gemisini kesiyor dediğin kısmı ben zaten attım, hani onu tartışalım gerekirse de bu attıkların o kadar saçma ki :d

Ölen adam çok iyi kalpli bir melekmiş gibi konuştun :D
Zoro açlıktan ölmemek için öldürdü. Gemiyi de ben eğer yolumu bu gemide kaybedersem Luffy leri bi daha göremem ya da ilk ben geldim demek için kesti. Hepsinde haklı adam:D Ya da Zoro bu ister keser ister biçer bizim gönlümüzde her daim iyidir. Tayfadan birini öldürmediği sürece tabii

Yahu evliya olsun demiyorum niye öyle anlıyorsunuz ki? Zoro keyfi sebeple öldürmüyor mu adamı? Adam Zoro'ya bir şey yapmış mı? Hayır. Laf söyleyip hakaret etmiş mi? Hayır. Zoro aç ve yemek yiyebilmek için adamı öldürüyor.

Gemiyi kesme mevzusunda da öyle. Adamların hiç bir kabahati yok adam hatta "niye yaptın" tarzında sitem bile ediyor Zoro'ya... :D

Onlar aşırı kötü şimdi aşmış. Fakat Zoro net iyi değil ya çok laf denilebilecek sahneleri var şimdi.
Yine başa döndük. Zoro hiçbir zaman masum birini öldürmedi. Yemek için dediğin filler sahneydi yanlış hatırlamıyorsam. Öyle bir şey hatırlayamadım mangada.
Gemisini kestiği adamlar zaten korsan. Köpek de saldırgan olduğu için öldürüyor. Çocuğa saldırırken. Ben de bu yüzden evliya değil ama kötü de değil diyorum zaten. Evliya olsaydı o köpeği de öldürmezdi. En başta Luffy kötü birisini tayfaya almaz. Zaten Zoro'da ilk baktığı şey o olmuştu.

Sahip çıkmayan mı sahip çıkamayan mı? Önce aradaki farkı bilelim de.
Zoro sahip çıkmayan mı yani? Kıza babası bile senden kılıç ustası olmaz derken,
Zoro; saçmalama söz ver ikimizden biri en iyisi olacak diyor. Ben bundan daha sağlam güven ve sahip çıkma görmedim :D
Zoro açlıktan ölmemek için öldürdü. Gemiyi de ben eğer yolumu bu gemide kaybedersem Luffy leri bi daha göremem ya da ilk ben geldim demek için kesti. Hepsinde haklı adam:D Ya da Zoro bu ister keser ister biçer bizim gönlümüzde her daim iyidir. Tayfadan birini öldürmediği sürece tabii
Zoro tayfayı her zaman korur ve kollar. O yüzden dediğin gibi diğer şeylerde de haklı zaten. Zoro bir tanedir :D

Adalet kavramı yere ve duruma göre değişir der Aokiji. İyi olma kavramı kişiye göre değişir bence Zoro iyidir.

Zoro sahip çıkmayan mı yani? Kıza babası bile senden kılıç ustası olmaz derken,
Zoro; saçmalama söz ver ikimizden biri en iyisi olacak diyor. Ben bundan daha sağlam güven ve sahip çıkma görmedim :D

Zoro tayfayı her zaman korur ve kollar. O yüzden dediğin gibi diğer şeylerde de haklı zaten. Zoro bir tanedir :D
Kuina'dan bahsetmiyorum ki. Sanji'den bahsediyorum.:) Herhalde 3 iyilik 1 kötülüğü siler falan demeyeceksin umarım.:D

Bu köpekten mi bahsediyorsun? Önümde küçük bir kız çocuğuna bir köpek saldırıyor olsa gerekirse gözlerini ümmükler öldürürüm. Denememek benim açımdan kötülüktür.
İnsan canı hayvandan değerlidir, hele ki küçük bir kız çocuğuna saldıran agresif bir köpeğin canı öf ki ne öf.
Şu ana kadar saydığın 3 şeyin 2'si böyle, açlıktan adam öldürüyor kısmına gelsek şimdi çok hoş olur çünkü aşırı havada kaldı.
Milletin gemisini kesiyor dediğin kısmı ben zaten attım, hani onu tartışalım gerekirse de bu attıkların o kadar saçma ki :d
Sana göre saçma bana göre değil. He çocuğa saldırdı diye öldür gitsin yani. :S

Neyse...

Tamam da bu Zoro’yu kötü yapmaz ki. Sonuçta karşısında ki adam kötü bir oluşuma hizmet ediyor :D
Yahu hala aynı şey karşında ki kötü diye öldür gitsin? Nasıl mantık ya bu? :D

@Roronoa Zoro

Bakarım mangaya mobilim şuan.

Gemi sahnesi farketmez ya. Korsanlar diye sebepsiz yere kesiyor gemiyi Zoro. Gideceği yer de belli BAA, oraya gidip inse bir şey fark etmeyecek zaten Luffyler de oraya gidecek.

Fakat adam yanlış gemiye biniyor sonra da kesip "Yanlış gemiye binmişim" diyor. Korsan olsalar da net kabahatli Zoro burada.

Bu mantıkla seride Korsanlar birbirlerine istediklerini yapsınlar sonuçta korsanlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık