Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten hep Oden'e pusu kurulmuş gibi bir izlenim uyandırmıştı geçmişten bahsedilen sahneler ama bu sayı ile emin oldum. Kaido Oden'i bileğinin hakkıyla alamamıştır. Orochi ve Kaido'nun kalleş planına kurban gitmiş Oden reis...

Zaten hep Oden'e pusu kurulmuş gibi bir izlenim uyandırmıştı geçmişten bahsedilen sahneler ama bu sayı ile emin oldum. Kaido Oden'i bileğinin hakkıyla alamamıştır. Orochi ve Kaido'nun kalleş planına kurban gitmiş Oden reis...
Öyle bir senaryo imkansız ya. Kaido bütün ağırlığını kaybeder ve bu Oda'nın yapacağı türden bir şey değil sanki.

Fena halde psikolojik, duygusal ve cinsel abuse'a maruz kalmış kadınların Sanji'yi beğenmesi ve Oden'in malı olmak isteyen kadınlarla ilgili düşüncelerin nedir?

Ray ve Zoro'yu eklemen lazımmış.

Ryuma v Oden v Mihawk v Zoro v Ray olsa dinamit gibi patlardı ortalık.
Birileri centilmenliğe ve iyi huyluluğa aşık olurken çoğunluk karizma, soyismi ve kabalığa aşık oluyor. Oden günümüz züppeleri gibi Sanjiye tanım kıyamadım eşsiz bir kimliği var bence.

Üye silindi 1004

Oden'e illa plan yapmaları lazımdı. Şimdi Kaido gökten gelip tek atsa Oden'e, kimse Orochi ve Kaido'yu kabul etmez. Üstüne sivil katliam yapmak zorunda kalırlar.

Öyle bir senaryo imkansız ya. Kaido bütün ağırlığını kaybeder ve bu Oda'nın yapacağı türden bir şey değil sanki.
Oden'e illa plan yapmaları lazımdı. Şimdi Kaido gökten gelip tek atsa Oden'e, kimse Orochi ve Kaido'yu kabul etmez. Üstüne sivil katliam yapmak zorunda kalırlar.
Zou'da Kinemonlar olayı bizimkilere anlattıkları sırada, hizmetkarlarının canını kurtarmak için kendini feda etti falan dediler Oden için.

Big Moma yapılanın yarısı yapılsa ağırlık derdine girmezsin :gamyon:
Çok farklı durumlar var ortada. Kurguyu ayarlayamamak Bm'nin durumları biraz. Kaido inmeden Wano özgürleşemez. Sanji Bm inmeden özgürleşti. Sadece tayfadan kimse ölmemeliydi. Bunu da açlık krizi denen naneyi vererek yaptı.
Açlık krizi<<<<<<<<<<<<Bir ***Yonko'nun kalleşçe kılıç ustası avlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık