Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çorba yapma falan yokmuş galiba ya.

Cnet de şöyle çevirmiş.
Flashback!Oden?: What is the purpose of an Oden...if not to be boiled?!!!
Kimin söylediğini bilmediğinden Oden'in yanına ? koymuş.
Oden çorba falan olmamış yani, çeviriden dolayı yanlış anlaşılan bir bölümmüş, nasıl öldüğü belli değil. @Monkey D. Dragon 2 sayfa önce atınca yeni gördüm ben de.
Kaynatmışlar olum işte herifi. Adı da Oden olunca Oden çorbası demişler :(

Odenin babasının yanındaki adamın saçı Kyoshiro'nun saçına benzemiyor mu. Akraba çıkmasınlar. Belki de Shogunun yardımcıları böyle takılıyordur...

O kadar şeye rağmen Oden'in(ya da bahsedilen başka karakterlerin) öldüğünden emin olamamak... OP için çok acı bir durum. 10 bölüm sonra Oden kanlı canlı karşımıza çıkabilir yani... :(

Orochi oden-in ölümü için kellesinin uçuşunu kendi gözlerimle gördüm dememişmiydi yanlış mı hatırlıyorum kaynatılarak öldüyse şaşırdım baya ismiyle dalga geçiyor sanıyordum

Bütün kırmızı kitabeler bir ara Wanoda olup daha sonra WD 'nin şerrinden korkup farkı ülkelere göndetmesinler? Wano'nun kapalı olması da bundan dolayı olabilir gibime geliyor. Baksana 1 tanesi en yakın müttefik olan Minklerde. Belki BM bir yere gönderilirken saldırıp almış olabilir. Kaido da lan cadoloz karı sen böyle yaparsan ben de Wanoyu ele geçiririm demiş. Nasıl kurgu :)

Bütün kırmızı kitabeler bir ara Wanoda olup daha sonra WD 'nin şerrinden korkup farkı ülkelere göndetmesinler? Wano'nun kapalı olması da bundan dolayı olabilir gibime geliyor. Baksana 1 tanesi en yakın müttefik olan Minklerde. Belki BM bir yere gönderilirken saldırıp almış olabilir. Kaido da lan cadoloz karı sen böyle yaparsan ben de Wanoyu ele geçiririm demiş. Nasıl kurgu :)
Beklenmedik bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık