Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce dedim Luffy, Kid ve Law (olursa güzel ama olmasa da olur) + amiral gücünde bir adam ya o güce yakın biri ile Kaido yenilir. BM için en güzel senaryo adadan sektör olup gitmesi. Belki satar Kaido'yu. Ama yok illa o da inecekse Garp gelsin, dövüş sonunda ölse bile en azından BM'yi de yanında götürür diye düşünüyorum. Yaşlılığın Garp'ı ne kadar etkilediği önemli tabi.
Luffy'nin yeterince güçlü olmamasından dolayı bu savaşta efsane bir şekilde ölür bu sayede Big Mom inmiştir, Luffy de Kaido'yu indirmeye çok yakındır işte.

Bu arada Kid bir ihtimal olsa bile Law'dan Kaido karşısında pek bir şey bekleyemiyorum. Açıkcası dediğim gibi tek yiyen Luffy'nin bırak önüne yanına bile koyabileceğimiz kimse yokken onlardan oluşan bir tim beni pek tatmin etmez gibi geliyor.

@Reiper

Drake o kadar güçlü değil. Olsa olsa Fuji Reyiz olur, Garp haricinde.:D

Luffy'nin yeterince güçlü olmamasından dolayı bu savaşta efsane bir şekilde ölür bu sayede Big Mom inmiştir, Luffy de Kaido'yu indirmeye çok yakındır işte.

Bu arada Kid bir ihtimal olsa bile Law'dan Kaido karşısında pek bir şey bekleyemiyorum. Açıkcası dediğim gibi tek yiyen Luffy'nin bırak önüne yanına bile koyabileceğimiz kimse yokken onlardan oluşan bir tim beni pek tatmin etmez gibi geliyor.

@Reiper

Drake o kadar güçlü değil. Olsa olsa Fuji Reyiz olur, Garp haricinde.:D
İlk cümlen Luffy + Garp vs 2 yonkou için ise öyle bir şeyin olmasına imkan yok la. Garp iki yonkoya karşı sürekli Luffy'i koruyamaz, Luffy böyle bir vsde tek başına çok büyük etki yaratamaz. Gücünü adam akıllı sergileyemeden aradan çıkartılır onu geç Luffy'i koruyacağım derken Garp folloş olur o da gücünü tam anlamıyla kullanamaz.

Law room içinde ekstra hareket kabiliyeti yaratacak kritik anlarda kaçmalarını ya da Kaido'ya vurmalarını sağlayacak o yüzden olursa iyi olur dedim. Bu işi onun meyvesinden daha iyi yapabilecek bir şey yok. Dövüşte bizimkileri koruyup Kaido'yu tanklayacak amiral gücünde bir adam da oldumu tamamdır işte. Neyse, inşallah çok büyük bir sıçış gerçekleştirmeden bu vslerin altından kalkar Oda.

İlk cümlen Luffy + Garp vs 2 yonkou için ise öyle bir şeyin olmasına imkan yok la. Garp iki yonkoya karşı sürekli Luffy'i koruyamaz, Luffy böyle bir vsde tek başına çok büyük etki yaratamaz. Gücünü adam akıllı sergileyemeden aradan çıkartılır onu geç Luffy'i koruyacağım derken Garp folloş olur o da gücünü tam anlamıyla kullanamaz.

Law room içinde ekstra hareket kabiliyeti yaratacak kritik anlarda kaçmalarını ya da Kaido'ya vurmalarını sağlayacak o yüzden olursa iyi olur dedim. Bu işi onun meyvesinden daha iyi yapabilecek bir şey yok. Dövüşte bizimkileri koruyup Kaido'yu tanklayacak amiral gücünde bir adam da oldumu tamamdır işte. Neyse, inşallah çok büyük bir sıçış gerçekleştirmeden bu vslerin altından kalkar Oda.
OP o şekilde seyretmeyecek emin ol. Hyo Amca'ya boşu boşuna eğer akış tekniğini kullanırsan Big Mom'ın ( O koca karının) yumruğunu durdurabilirsin diye söyletmedi. Oda bunu çok yapıyor. Öncesinde söylettiği şeylerin altını ileride dolduruyor. Yarım yamalak yaptığı sıra bile fazla hasar almadan durdurabilmişti hatta Hyo Amca bile ölmeden kurtulmuştu.

Şimdi tam haliyle yavaş yavaş ısınır Kaido'nun ataklarına. Önemli olan Luffy bunu bir süreç ile yapmaya başlarken yanındakilerin nasıl korunacağı... Öyle biri de yok bizim tarafta. Luffy bu sürece gelene kadar bir çok yoldan geçti. Ne Law ne diğerlerinin pek ciddi yararı olacağın düşünmüyorum. Bir ihtimal Kid derim o da Kaido'yu tecrübe etmiş olduğu ve kendini o sırada geliştirmeye odaklamış olabileceği için.

Daha önce dedim Luffy, Kid ve Law (olursa güzel ama olmasa da olur) + amiral gücünde bir adam ya o güce yakın biri ile Kaido yenilir. BM için en güzel senaryo adadan sektör olup gitmesi. Belki satar Kaido'yu. Ama yok illa o da inecekse Garp gelsin, dövüş sonunda ölse bile en azından BM'yi de yanında götürür diye düşünüyorum. Yaşlılığın Garp'ı ne kadar etkilediği önemli tabi.
Neden ki BM çok mu genç?

Garp reis gelirse ortalığı alt üst ederde adamı artık bir salsınlar geçmişten geleceğe hep Garp mı başka kimse çıkmazmı : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık