Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

958: Efsanevi Savaş! Garp ve Roger

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    56
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Profiline bakınca seni Luffy fanı sandım zira bu apaçık Luffy gibi karakterli adama hakaret.Garp ile Luffy ilk karşılaştıklarında kardeşi Ace ortasından delinirken seyirciler arasında çekirdek çıtlattığı için Garp'ın ağzının ortasına red rock çakmazsa dua etsin tabi onlar karşılaşana kadar Garp bir yerlerde geberip gitmezse.Mangayı hala merakla takip etme sebeplerimin başında gelir Garp la Luffy'nin ilk karşılaşma anları zira Luffy dadan a benzemez iki yumrukla bırakmaz moruğu.
Sanmam öyle bir şey olacağını.

@Alpamis
İşte Chinjao kim? 500 milyonluk çöp,Garp dediğin adam Roger-Wb ile anılan adam.Şuan Kaidonun Pekoms için senin kabuğunu kırmak için 7 dağı tuz ettim demesi kadar saçma.Yoldan geçerken atomize eder Garp o kafayı ama mangaka bazen ne çizdiğini unutuyor,bazende sıçıp batırıyor.
Su an 2 Yonkou karşısında ödülleri 500M'yi geçmeyen dört tane çöp iş yapacak gibi duruyor.:D

Profiline bakınca seni Luffy fanı sandım zira bu apaçık Luffy gibi karakterli adama hakaret.Garp ile Luffy ilk karşılaştıklarında kardeşi Ace ortasından delinirken seyirciler arasında çekirdek çıtlattığı için Garp'ın ağzının ortasına red rock çakmazsa dua etsin tabi onlar karşılaşana kadar Garp bir yerlerde geberip gitmezse.Mangayı hala merakla takip etme sebeplerimin başında gelir Garp la Luffy'nin ilk karşılaşma anları zira Luffy dadan a benzemez iki yumrukla bırakmaz moruğu.
Luffy o karakterde birisi değil.1 mal yüzünden dedesini suçlamaz.Dadan annelik içgüdüsü ile vurdu garp ın tepsi vermemesi de bu yüzden.

Su an 2 Yonkou karşısında ödülleri 500M'yi geçmeyen dört tane çöp iş yapacak gibi duruyor.:D
Ben zaten onuda saçma buluyorum.2 yonkouya karşı Muhteşem üçlüden(Roger-Wb-Garp)herhangi biri bile sağ kurtulmaz. Bu 5'linin fatmagül olması lazım normal şartlarda.

Yorumları ve manga panellerine bir daha baktım. Animeyi manga olmadan varsayarsak, güzel bölüm. Yalnız mangayı göz önüne alırsak evet güzel yansıtılmamış maalesef.

O değil bu Garp 38 yıl önce Rock tayfasına karşı savaşabilecek kapasitedeyken nasıl olurda bu olaydan 8 yıl sonra Chinjao gibi 500milyonluk çöp için antreman yapıyor. Mangakanın bok yemesi galiba çünkü nerden baksan tutarlı yanı yok.
Bence antreman yapmadan da kafasını yamulturdu. ? Sadece ısınıp gidiyor.

Çok da kötü değilmiş. Sadece animeyi izliyor olsam atlamadan sıkılmadan izlerdim. Bilgi odaklı bir bölüm.

Fujitor'a adamım ya.. Savaş lordları konusunda nasıl da ayar veriyor Akainu'ya : ))

Son düzenleme:
Yorumları ve manga panellerine bir daha baktım. Animeyi manga olmadan varsayarsak, güzel bölüm. Yalnız mangayı göz önüne alırsak evet güzel yansıtılmamış maalesef.
Hayır geçen hafta ki anime bölümüne göre daha kötü. O bölümde çok doldurma sahne vardı bir de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık