Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

958: Efsanevi Savaş! Garp ve Roger

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    56
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke bölümde Roger ile Garpı bi yanyana görseydik en azından bölümün adına göre daha güzel olurdu ilerde inşallah :bilmem:

957. Bölümün çizimleri, kalitesi nere 958. bölümün kalitesi, çizimleri nere. Bölümler arası fark olur da bu kadar mı olur. Megumi Ishitani sen çok kaliteli bir yönetmenmişsin. Umarım 1000 bölümü Megumi Ishitaniye emanet ederler.

957. Bölümün çizimleri, kalitesi nere 958. bölümün kalitesi, çizimleri nere. Bölümler arası fark olur da bu kadar mı olur. Megumi Ishitani sen çok kaliteli bir yönetmenmişsin. Umarım 1000 bölümü Megumi Ishitaniye emanet ederler.
Umarım Toei şirketi en yakın zamanda iflas eder. Opm'yi de çöp ettiler.

Umarım Toei şirketi en yakın zamanda iflas eder.
Sanırım bu çok hayalperest bir söylem. Kazandıkları paranın haddi hesabı yok. Şu an manga tarihinin en önemli serilerinden birini(Slam Dunk) filmini çekmeye hazırlanıyorlar bile. Optaki gelirleri saymıyorum bile. Op'u çok berbat çekseler bile büyük bir izleyici kitlesi var.

Sanırım bu çok hayalperest bir söylem. Kazandıkları paranın haddi hesabı yok. Şu an manga tarihinin en önemli serilerinden birini(Slam Dunk) filmini çekmeye hazırlanıyorlar bile. Optaki gelirleri saymıyorum bile. Op'u çok berbat çekseler bile büyük bir izleyici kitlesi var.
E zaten öyle. Ben sadece nefretimi kusuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık