Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Newgate'in ödülü bir tek bana mı az geldi? 72 yaşına gelmiş 5 milyar ödül kasmış, mevcut tüm Yonkolar -belki Linlin hariç- ödül konusunda banibalığı geçicek potansiyele sahip gibi.

Newgate'in ödülü bir tek bana mı az geldi? 72 yaşına gelmiş 5 milyar ödül kasmış, mevcut tüm Yonkolar -belki Linlin hariç- ödül konusunda banibalığı geçicek potansiyele sahip gibi.
Linlin 70 Kaido da 62 yaşında yanlış bilmiyorsam. Ödül olarak geçme potansiyeli bence Shanks ve Teach'te var ama diğer ikisinde yok.

Son düzenleme:
Bence fazla bile. Adamın sonuçta tek isteği aile. Bir de işte korunması gereken yerleri koruyor. Güçlü ama Kaido ya da Big Mom gibi atak değil.

Ama Kaido 62 Shanks 39 yaşında mı ne? Bu Karasakal ile Luffy'nin aynı nesilden sayılması gibi bir durum çıkarıyor ortaya. Shanks'tan önce Yonkou olarak orataya çıktığı belli gibi geldi bana.
BigMom ve WB eski nesilken bu ikisi yeni nesil denilmişti.
Aynı muhabbet işte. Mesela Oruç 47 yaşında ve Luffy ile aynı nesil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık