Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Tiçi teke tek yenemeyeceği mesajı için bir temel oluşturuluyor. Luffy çok toy ve yaşı çok küçük.

Shanks için bile en genç yonkou deniyor ve görünen diğerlerine göre bir basamak geride.

Yani 38 yaşındaki GARP bile Rocksu zar zor yenebilmişken Luffy den tekte Tiçi yenmesini hiç beklemiyorum.
Bu shounen. Naruto ve Sasuke koydu geçti mesela.

Luffy'nin ve tayfasının diğerlerinden farklı olması doğal. Şu anda bike kaç yıllık korsanları indirdi.Bu yaşta sağ kol düzeyine gelen adam hele şimdi daha eğitiminin tamamını göstermemiş ve usta bir gözlem haki ile üst seviye B. Hakiyi yeni öğrenmiş birisi için gelecekte Teach'i yenmek hayal değil.

40 yaşlarında olan Roger ve Garp Xebec'i yenemezdi dersen başka.

Değerli kardeşlerim Oda çok bilgin biri ve 40 yaşın olgunluk yaşı olduğunu biliyor. Araştırabilirsiniz peygamberlerin peygamberlik yaşı 40 dır. Ne alaka diyeceksiniz? Noah, Mihawk ve incille gezen Kuma bunlar örnek. Şimdi peki Luffy 21 yıl bekleyecek mi? Hayır. Zaten İvankov'un 2 defa kullandığı gerilim hormonuyla bir nevi 39 yaşında. Yani Luffy'nin zirveye çıkmasına 1 sene kaldı. O zaman Naruto gibi daha değişik birşey olup güç de kazanacak bence. Çünkü son düşman tahminimizden çok güçlü çıkacak. Bu 3 tane antik silah bunun göstergesi...
Son düşman Karasakal olmayacak ama o kesin. İmu Sama ve Goroseiler ile denizciler olacak. Luffy'nin zaten şu anda yaşı rahat 50 var galiba. İvankov'un o hormonunu iki defa bastı epeyi yaşı kısaldı. Luffy'nin WCİ Arcında açlıktan büzüştüğü halini hatırlayın yaşlı bir bunak gibi duruyordu bunun sebebi sadece açlıkla alakalı değildi İvankow'un hormonları neticesinde o kadar yaşlı görünüyordu.

Hakilerin hepsinde aşacak reyiz. H.hakiyi bir salacak yer yarılacak, gök parlayacak.
Şu anda en fazla haki sahibi Shanks olarak geçiyor. Luffy'nin geçeceğinden eminim bir yerde. Balık Adam Adasında 50 bin kişiyi bayıltmıştı. Üzerine epeyi koydu diye düşünüyorum. Şu anda rahat 70-80 bin kişiyi bayıltır.

Senin dediğin fiziksel yaşı, kendi söylediğinle çelişiyorsun. Peygamberlik yaşının 40 olması fiziksel değil, mentalite açısından 40 yaş olduğu içindir. Ben şey düşünüyorum yeni bir meyve kullanıcısı çıkacak zamansız bir mekana gönderecek bizimkileri, bizimkiler de p-up alacaklar orda, aynı Ichigo gibi. Umarım böyle bir şey olmaz.
Bunlar teori seninki de olabilir benimki de ikisi de olmayabilir. Ama Luffy bi şekilde zirveye çıkacak. Senin dediğin Dragon Ball ve Bleachda çıktı Oda böyle birşey kullanır mı? Bana zayıf geliyor. Ama mümkün tabii.

Bana da sanki ortak bir hedeften dolayı öyle demiş gibi geldi.
Bu bölümün Viz çevirisi ne zaman gelecek?
https://mangaplus.shueisha.co.jp/titles/100020
Bugün saat 23.00'da diyor. yani yarın 10.00 falan oluyor herhalde.
Hayır 05:00 oluyor. Japonya ile aramızda 6 saat var.
Bu akşam 23.00te çıkar bölüm. Ben geçen bir bölüm okuyacakken oradaki saatten tam 1 dk önce yeniledim bölüm yoktu, gene yenilediğimde bölüm gelmişti. Oradaki saatin bize uyuyor olması lazım.

Rocks bizim tayfa gibi değilmiş zaten. Liderlerini aşağı alınca arada bir iki gizemli konuşma yapılıp dağılmışlardir. Shanks reisin tayfa dengeli ise en az iki adamı +3m falan çıkar herhalde. Bir de 6 yıldır yonkou reis normal az olması ödülün. Bi 10 seneye geçer hepsini :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık