Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yami Yami için bununla alakalı güzel bir teori vardı. Kum meyvesi nasıl su ile temasa geçince logia özelliği iptal oluyorsa karanlık meyvesinin de ortamda ışık olduğu müddetçe logia özelliği iptal oluyor deniyordu. Karanlık meyvesinin zifiri karanlık bir ortamda tam akıcı logia özelliği göstereceğini savunuyordu ve bunu da serinin devamında göreceğimizi söylüyordu.
Teori bana mantıklı gelmişti. Luffy vs Teach'in böyle bir şey olacağı kafamda canlanıyor mesela. Üst düzey bir gözlem, silahlanma, fatihin hakisi ve tabi ki meyve kullanımı. Her şeyin dahil olduğu, her şeyin sonuna denk kullanıldığı bir dövüş, Aang vs Ozai gibi. Tabi mangada nasıl çizilir böyle bir şey bilemem, o da Oda'nın bileceği iş, adam belki 10 yıldır tasarlıyordur bu dövüşü.
Teori'yi cok iyi ve mantikli buldum. Teori'yi destekleyen orneklendirme de dogru bir sav. Bu Teori'nin olmamasi icin hicbir sebeb yok.

Dünya hükümeti ne oluyor o zaman, Adalet ve Barış'ın timsali mi:D
Dünya Hükümeti de bir çok ülkenin bir araya gelerek oluşturduğu, denizlerin güvenliğinin sağlanması, ticaretin aksamaması, ülkeler arasında savaşların çıkmaması vd. amaçlar ile kurdukları ya da bu vaatle kurulmuş olan örgüte dahil oldukları, egemen eşitlik ilkesine dayanan bir üst oluşum. Dünyamızda BM gibi.

Dünya hükümeti ne oluyor o zaman, Adalet ve Barış'ın timsali mi:D
Korsanlar şeytan ve denizciler melek mi? bu şartlar tarihin akışı boyunca sürekli değişti. barışı hiç görmemiş çocukların ve savaşı hiç görmemiş çocukların farklı değerleri vardır. neyin doğru neyin yanlış olduğunu belirleyecek olanlar da onlar. bu bölge en tarafsız bölgedir. adalet galip gelecek diyorsun değil mi? evet bu doğru. savaşı kazanan adalet olacak."

Arkadaş WB le Karasakal kapışırken WB orda bu meyveyi biliyorum veya ROXın meyvesi daha önce görmüştüm gibi bi cümlesi olurdu ha olmadı diyelim Garp Senkoguya anlattığında ROXın meyvesini söylemesmiydi Sengoku da Karasakalda şuan o meyve kullanıcısı demesi gerekmezmiydi bir şekilde bu cümle söylenebilirdi.Roger a en çok benzeyen Luffy ama Roger ı gören herkes Luffy nin meyvesi için birşey demedi yani bu meyve olayı farklı bir olay bana göre.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık