Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sengoku'nun dediklerinden anladığım: O gün God Valley'de o adamları birleştiren ne ise bugün Wano'da bu adamları birleştiren de o. Çıkarımım bu ancak bizimkilerin Wano yolculuğu da spontane gelişti gibi görünüyor. Bakalım belki Wano ile ilgili bilmediğimiz bir şey açıklanır.

God Valley ile ilgili bahsimi de 4. Kızıl Kitabenin olduğu ada yönünde oynuyorum.

Ödül dağılımını beğendim ben. En tepede efsaneler, hemen altında eski topraklar, onun altında da Roger'ın miçosu.

Altı yıl önce imparator olmasına rağmen Shanks'ın çok iyi ödülü var. Daha düşük olsa şaşırmazdım şahsen. Eski topraklarla arasına belki bir makas koyabilirdi ama koymamış.

En altta da taze imparator Teach var. Bunu Teach güçsüz diye yorumlayanlar olabilir ama Teach, Luffy ile rekabet edecek olan adam. Diğerlerinin ödülünün artacağını sanmıyorum. Bundan sonra bu ikisinin ödülü artacak.

Sakazuki oraya gönderecek adamımız yok dedi ama ben hala Smoker'dan umutluyum. Wano'ya gelirse güzel olur.

Kendi söyledi roger'ın arzusu ve devamında da ace'inkini taşıyacak kan bağı olmasa bile dedi beyazsakal. Ayrıca her D. öyle arzuyu taşıyacak diye birşey yok ama olay D'ler le son bulacak gibi kan çekiyo diyelim:flaugh:

Ben yavaş yavaş elbaf ve sonrasında D.'lere giriş yapmasını bekliyorum odanın mesela devlerin d'lerle ilişkisi . hatırlarsan ım-sama dedikleri kişinin bulunduğu yerde dev bir hasır şapka vardı. Bir devin giyebiliceği büyüklükte birşeydi. Ne biliyim devlerin D.'lerle ilişkisi fazla olabilir. Hikaye buradan yürüyebilir ve belki tenryuubitoların gizli silahı hakkında bile bilgi edinebiliriz belki. :bilmem:
Tenriyobitoların gizli silahı büyük hasır şapkanın sırrını açıklıyorum.....
O şapka gelecekten haber veriyor. Bu sayede Luffy, Teach, Vivi ve Shirohoshi'nin gelecekte yapacağı şeyi görüp Im'e söyledi ve Im çılgına döndü. Doflamingo onu ele geçirseydim dünyaya hükmederdim diyor. Ve Marinfordda sonucu sanki biliyor gibi konuşup Wb'nin yenileceğini söylüyor çünkü geleceği bilen Im'un emriyle Gorose Ace'in ve Wb'nin öleceğini önceden bilip Ace'i idam etme kararı alıyorlar. Doflamingo bu hazineyi ve gücünü bildiği için bu savaşı kazanacaklarını o şapka sayesinde öğrendiklerini tahmin etti...

Bir ara Shichibukaileri nasıl Yonkoları zapt etmek için kullandıklarını açıklasalar keşke ya. Çok merak ediyorum çünkü.

Bir ara Shichibukaileri nasıl Yonkoları zapt etmek için kullandıklarını açıklasalar keşke ya. Çok merak ediyorum çünkü.
Aynen öyle Doffy ve Jinbei dışında hiç bir Shici'yi yeni dünya sularında görmedik.Biri Kaido'nun tedarikçisiydi diğeri de Shicili bırakmıştı zaten.

Belki bir çok kişinin aklına gelen şey ve benimde aklıma ilk gelen şey, Yami Yami meyvesinin Karasakal'dan önce ki kullanıcısı olduğu. Silüet hali ve bayraktaki simge de sanki dalgalanan bir gölge misali olduğu için bu düşünceye vardım,sadece ilk aklıma gelen bu.
O zaman Teach hemen hemen herşeyi biliyor Roks hakkında çünkü özellikle Yami Yami'yi arıyordu. Tabii aynı meyve ise.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık