Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş beleş tiplere bir sürü bölüm harcıyor Oda efendi. Biraz da Garp'a harcasın. :/ Yıllardır bekliyorum ama hala tık yok. Şu bahsedilen olayın flashback'i harika olurdu mesela. Garp&Roger bir yanda, Rox falan diğer yanda. Ha bu ketum herif hiçbirisini çizmeyecek orası ayrı.
O kadar Garp görmek istiyorsan internette #cuckold videosu bulmak zor değil.

Dünyayı yok edebileceği söylenen güce sahip olan WB büyük tehdit olmayıp Roger'ın durumu sembolik oluyor.:D Tesellisi burada.:D

@Jenque

Çıkmaz ya. Roger'a benziyormuş adam. Olsa olsa Gol olur.:D

@RedTeroR

Luffy geri gitmiyor ha haberin olsun.:D
WG'nin kendi bütünlüğüne verdiği önemi biliyoruz. Ona direkt tehditsen en çok aranan adam oluyorsun. Örnek: Dragon.
Sen tutup da hype'lanan bir meyveyi örnek veriyorsun. Hadi diyelim ki bu doğru, BB'nin ödülü neden hala bu kadar düşük? Kusura bakma, argümanın çok zayıf. Meyveden başka birşeyle gel.

ödülleri oyun exp mantığıyla düşünün. lvl yükseldikçe exp kasması zorlaşır. 1.5-2 milyardan ödül arttırmak muhtemelen çok zor. az demek saçmalık olur.

Gorosei ile konuşmasından bir kıllanmadım değil ama öyle mi? :D
Sadece Gorosei görüşmesi değil.
Franky,Shanks ve Mihawkın doğum günleri aynı gün. Bence bu üçlü Imin evlatları en büyük kardeş Mihawk bir küçüğü Shanks en ufakları ise Franky. Rogerın Joyboyun soyundan geldiğini ve D.nin arzusunu gerçekleştireceğini bilen Im,veliahtı olan ve gözünü devir alan Mihawkı korsan olarak denizlere salarken küçük kardeşi Shanksı Rogerın yanına ajan olarak sokuyor. Rogerın ölümünden sonra ise sonraki yüzyılın taşıyıcısı olan Luffynin tayfasına en küçük kardeş Franky sokuluyor. Yeri burası değildi ama kafamdaki Shanks tablosu bu benim.

Üye silindi 5781

Shanks'in One Piece misyonu:
Ooo Luffy yakında gorusecegiz
Luffy çok yakında bulusacagiz
Luffy demek yola çıktın.
*Gazete okur*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık