Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda defalarca One Piece'in sonunun başından beri aynı olduğunu söyleyen biri. One Piece hikayesinin temelinde yatıyor denilebilecek bir adamın hikayesini sonradan değiştirmesi fikrini doğru bulmuyorum. Rox olayı dediğin gibi damdan düşer gibi geldi bir anda fakat Oda'nın bunu sadece Roger'dan önce de birileri vardı gibisinden ortaya sürdüğü kanaatindeyim. Fakat spoilerlar yabancı forumlardan geldiği için oradaki insanlar genelde bu şeyler için biraz fantezi kurmaya meyilliler. Hatırlarsan eski spoilerlardan birinde Big Mom ile Kaido aynı tayfadalarmış ve Big Mom Kaido'yu denizcilerin elinden kurtarmış gibi bir şey de demişler ve yalanlamamışlardı. Bölümde ise öyle bir şeyin bahsi bile geçmedi. Bu da onun gibi bir spoiler gibi geliyor bana bir kısmı doğru bir kısmı fantezi.
Mom ile Kaidonun aynı tayfada oldukları doğrulandı zaten. Momun Kaidoya bir iyilik yaptığı da biliniyor şu an için. İllaki spoilerın yalan olan kısmı olabilir ona bir şey demiyorum. One piecein sonu ile Rogerın hikayesi bence çok bağlantılı değil yani Roger için nasıl bir hikaye çizerse çizsin hala aynı sona bağlayabilir Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık