Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben oturup düşündüm ve Rayleigh - Ace'e bagladim. Kizmiyorum artık

Geminin adını ona göre vermiştir. Amacı Rox olmak belli. Tayfası hep güçlü yapmaya amaçlıyor. Yani öyle SMILE falan değil bildiğin ID 6. kat.
Milenyum'un yaptığı Hitler tepki videolarındaki gibiyim. Çok canlar yakabilirim. Kendimden korkuyorum.

Garp'ın gücü hiç bilinmiyor ki adam dragon babası Luffy nin dedesi birinin kafasını yamultuyor rogerla ölümüne dövüşen biri kim ismini duysa mazisi olan bi adam tam potansiyeli görülse marineforda o kadar güçün var git bi wb'le kafa kafaya gir tek yaptığı cobye şaşırmaktı yerler böyle garpı.

Wano'ya ılımlı denizci göndermedikleri sürece bizimkilere gelen her yardım abes kaçar. Amiral seviyesinde veya yakın denizcilerin bizimkilere yardım etme nedenine anlam veremiyorum bir türlü.
Garp-Roger ile aynı sebepten olabilir. Şu anda da karşıda Rox tayfası var sonuçta.
Geminin adını ona göre vermiştir. Amacı Rox olmak belli. Tayfası hep güçlü yapmaya amaçlıyor. Yani öyle SMILE falan değil bildiğin ID 6. kat.
Karasakal araştıran, okuyan bir adam zaten; belli. Rox'la ilgili her şeyi biliyordur. Hayran da olmuş olabilir.

Garp-Roger ile aynı sebepten olabilir. Şu anda da karşıda Rox tayfası var sonuçta.
Ben oradaki denizcileri görmeden yorum yapmak istemem ama; bana Garp, Sengoku gibi az ve iyi niyetli denizciler var gibi geliyor. :)

Luffy-Katakuri dövüşünde istediği zaman gayet düzgün çizebildiğini kanıtladı bence :D
Toplu vs çizmek çok daha zordur. 1v1lerinde başarılı oldukları var ama meydan muharebesinde sanmıyorum. :D
Gördüğümüz tek örnek Mf. Wano savaşını güzel çizerse sana sonuna kadar katılırım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık