Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker Mihawk için gönderilen gemilere ne diyorsun? Pek güçlü birilerini göndermemişler gibi sanki. Bu Denizciler bilmiyor mu adamın gücünü veya düşünülenden güçsüz olabilir mi? Belkide Weevil için bir amiral gönderirler.

@Smoker Mihawk için gönderilen gemilere ne diyorsun? Pek güçlü birilerini göndermemişler gibi sanki. Bu Denizciler bilmiyor mu adamın gücünü veya düşünülenden güçsüz olabilir mi? Belkide Weevil için bir amiral gönderirler.
Weevil tam marinenin istediğini yapıyor. Pek takmazlar. Korsanları temizliyor adam.

Weevil tam marinenin istediğini yapıyor. Pek takmazlar. Korsanları temizliyor adam.
Mihawk'unda aslında çok bir zararı yok sanki adasında takılıyor gibi genelde. Yinede başı boş olmasını istememişlerdir herhalde. Weevil'ın gücüne yapılan vurgu için öyle dedim, bir amiral gönderilecekse Shicbukailer arasından ya Mihawk yada Weevil'e gönderilir gibi geliyor bana.

Mihawk için filo gönderilmesini anlamsız buldum. Aynı durum Hancock için de geçerli. Bunlar etliye sütlüye karışmayan tipler. Buggy mesela silah ve asker satışı yapıyor. Ayıboğan şehirleri falan yok ediyor. Hadi bunlar için birilerini göndermek makul, ama Mihawk adasında oturan ve kendi halinde takılan birisi.

Bana gelan spoiler kaçtıkları yönündeydi. Böyle bir durum varsa da, Hükümet bunu gizler. Hatta Sabo öldü diye haber çıkarmaları bildiğin kaçtıklarının kanıtı.
Hiç bu açıdan düşünmemiştim kaçmış olabilirler dediğin gibi Dragon'da zeki bir adam olayı çözer büyük ihtimalle.

Alp Er Tunga öldi mü
İsiz ajun kaldı mu
Ödlek öçin aldı mu
Emdi yürek yırtılur

Ödlek yırag közetti
Ogrı tuzak uzattı
Begler begin azıttı
Kaçan kalı kurtulur

Ulşıp eren börleyü
Yırtıp yaka urlayu
Sıkrıp üni yurlayu
Sıgtap közi örtülür

Begler atun argurup
Kadgu anı turgurup
Mengzi yüzi sargarup
Körküm angar törtülür

Ödlek arıg kevredi
Yunçıg yavuz tavradı
Erdem yeme savradı
Ajun begi çertilür

Ödlek küni tavratur
Yalnguk küçün kevretür
Erdin ajun sevritür
Kaçan takı ertilür

Bilge bögü yançıdı
Ajun atı yençidi
Erdem eti tınçıdı
Kerge tegip sürtülür

Ögreyüki mundak ok
Munda adın tıldak ok
Atsa ajun ograp ok
Taglar başı kertilür

Könglüm için örtedi
Yitmiş yaşıg kartadı
Kiçmiş ödik irtedi
Tün kün keçip irtelür

Bölüm özeti..

Mihawk için filo gönderilmesini anlamsız buldum. Aynı durum Hancock için de geçerli. Bunlar etliye sütlüye karışmayan tipler. Buggy mesela silah ve asker satışı yapıyor. Ayıboğan şehirleri falan yok ediyor. Hadi bunlar için birilerini göndermek makul, ama Mihawk adasında oturan ve kendi halinde takılan birisi.
Banada garip geldi bu adam en ufak bir korsan aktivitesi yapmıyor. Hiç insanlara bir zarar verdiğini falanda görmedik tek yaptığı korsan gemisi kesmekti şimdiye kadar. Kovalamaları Denizcilerin zararına olur hatta bence, bırakın adam kendi halinde takılıyor zaten etliye sütlüye karışmadan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık