Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası Sabo'nun ölüm haberi öyle çok kimseyi etkileyemedi. Çünkü Ace'e oranla Sabo karakterinde bir derinlik yok. Ace çıtayı o kadar yükseklere çıkardı ki Sabo hep gölgesinde kalmaya mahkum.

Varsa bile ceplerinde saklamıyorlardır, biri yakalanırsa Sabo da yakalanır çünkü. Biliyorsun ki Vivre kart olduğu yöne götürüyor.
Tamamda şuanda kendi karargahlarındalar bitmiş olaylar.Yanlarında taşısın demiyorum da bu olay çok saçma geldi bana.O zaman Luffy'de yakalandığında Sabo hatta devrimcilere geçmiş olsun.

Peki,Sabo'nun yakalanabileceği ve ya öldürelebileceğini hiç mi kimse düşünmedi? Güvendikleri bir şey vardı elbet.
Bana gelan spoiler kaçtıkları yönündeydi. Böyle bir durum varsa da, Hükümet bunu gizler. Hatta Sabo öldü diye haber çıkarmaları bildiğin kaçtıklarının kanıtı.

Sabo'nun daha çok yapacak işi var pek az görebildik karakteri. Korsan Kral olmak gibi bir amacı falanda yok, niye ölsün ki bu adam. Aynı olayın tekrarlanmasına gerek yok Luffy bir kardeşini kaybetti zaten.

Tamamda şuanda kendi karargahlarındalar bitmiş olaylar.Yanlarında taşısın demiyorum da bu olay çok saçma geldi bana.O zaman Luffy'de yakalandığında Sabo hatta devrimcilere geçmiş olsun.
Vivre kartın kimin olduğunu bilmezlerse Luffy'i yakalasalar ne olacak? Lakin bir devrimci yakalnırsa diğer vivre kart çok yüksek ihtimalle yüksek rütbeli bir devrimcidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık