Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mihawkın kendisi diyor o adamla aramızdaki gerçek farkı görmek istiyorum diye. Ayrıca manga senin düşüncelerine göre işlemiyor o yüzden boş diyemezsin hdjsj
istiyorsa geçer karşısına saldırır adam gibi. Mangaka Mihawk'ı oraya çizdi ama gerçek gücünü göstermek istemedi. Dof gibi sonradan işlenecek bir karakter.

istiyorsa geçer karşısına saldırır adam gibi. Mangaka Mihawk'ı oraya çizdi ama gerçek gücünü göstermek istemedi. Dof gibi sonradan işlenecek bir karakter.
yakın veya uzak saldırı ne fark eder adam bikere beyazsakalla aramdaki gerçek güç farkını görmek istiyorum dedi bu zaten yeterli bence yonko olmaması için. Ayrıca biz bilmiyoruz mihawkın gerçek gücünü ama oda biliyor ki o sozü söyletti mihawka. belki o düzeydedir bilmiyorum ama kendi gücünden emin olmayan biri nasıl yonko olur?

yakın veya uzak saldırı ne fark eder adam bikere beyazsakalla aramdaki gerçek güç farkını görmek istiyorum dedi bu zaten yeterli bence yonko olmaması için. Ayrıca biz bilmiyoruz mihawkın gerçek gücünü ama oda biliyor ki o sozü söyletti mihawka. belki o düzeydedir bilmiyorum ama kendi gücünden emin olmayan biri nasıl yonko olur?
mihawk yonkou gücünde demedim ki :D Dofun tüm tekniklerini mfde gördük mü. Mihawkda sonra işlenecek dedim.

Mihawk reis tıpkı Zoro'yu sopalayacağı zamanki gibi rahat. Yonko tokatlayan bir adamdan beklenileceği gibi. Mihawk'ın yerinde kolsuz Şenks olsaydı ne yapardı, bir düşünün ;)

Pasifistalardan bir şey beklemek hata bence. Haki olmadan nasıl bir güce sahip olsa da haki bilenler gereğini yapar.
Haki kullanmaya başlarlarsa iş yaş. 1 Kilometre ileriden 20 tanesinin hedefe kitlenip lazer atması kötü olur. Bunun dışında başka teknolojiler de çıkması iyi olmaz korsanlar için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık