Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapakta Lola'nın evlendiğini öğreniyoruz. Peki Lola en son neredeydi? W7. Peki oraların gözde damat adayı kim derseniz cevap Lulu'dır. Oda sever böyle kelimesel şeyleri. Lola ile Lulu'nun evliğinden de Lela doğar.
Orada anladığım kadarıyla chiffonu lola zannediyorlar. O yüzden lola demek evlendin diyorlar.

Oda tekrarlamayı sever.Örnekse Luffy Alabasta da ülkeyi ele geçirememiş bir savaş lordu ile savaştı.2 sene sonra Dressrosa da ise ele geçirmiş Doffy ile savaştı.

Marinford savaşında kardeşi Ace yi kurtaramadı ayrıca savaşta bir Yonkou Whitebeard vardı.2 sene sonra 2. Mariford savaşında kardeşi Sabo yu kurtaracak ayrıca Yonkou kendisi olacak.Ayrıca Sabo büyük savaşın odak noktası olacak.
Benim merak ettiğim Luffy bu savaşa Korsanlar Kralı olarak mı gelecek yoksa bir yonkou mu
Şu yazdıklarından sanki seriyi zorla uzatmış gibi hissettim.

Hancock'ta sadece Silahlanma olduğunu gördük. Kral Haki var deniyor, ama kullanırken hiç görmedik. Serideki sahnelerine bakacak olursak da Gözlem hiç yok diyebiliriz. Yani iki tip Haki gücü varmış gibi görünüyor. Hancock'a ben büyük avantajı meyve gücü sağlıyor. Eğer dövüş olsaydı, Luffy kesinlikle Hancock'u yenerdi Amazon Lily'de. Gücünün Luffy'ye işlemediğini görünce mala bağladı bildiğin.
Hocam Hancock şu sayfada emin bir şekilde Luffy ve diğerlerinin ölmediğini söylüyor, acaba bu gözlem hakisi olabilir mi? Vivrelerde de kullanabildiği yazılmış sanırım. Kardeşleri de hali hazırda kullanıyor bu yüzden onda olmamasına pek imkan veremiyorum.

Son düzenleme:
Görevi için köstebek olarak derinlere dalmış. Sivaslı falan diyorsunuz ama bu bildiğin Polat Alemdar. Polat alamancıydı.
Hm...
Bak sen böyle deyince iş değişiyor. :hmm:

Ama biz onu Sivaslı olarak görüp sevdik. Sivas'ın bağrından kopan yiğido olarak. Emrah reyizin, Adanalı abimizin tasvir ettiği kahraman diye sevdik.
Yakışmaz şimdi ona Alamancılık, hoşlayncılık. :artiz:

Hm...
Bak sen böyle deyince iş değişiyor. :hmm:

Ama biz onu Sivaslı olarak görüp sevdik. Sivas'ın bağrından kopan yiğido olarak. Emrah reyizin, Adanalı abimizin tasvir ettiği kahraman diye sevdik.
Yakışmaz şimdi ona Alamancılık, hoşlayncılık. :artiz:
Drake konusuna atacaktım mesajı, yanlış konuya attım. Sildim, oraya yazıyordum ama sen alıntıladım şimdi, neyse o halde böyle kalsın :D

Drake tıpkı Denizin Kükremesi gibi bir görev adamı çıktı ama. Görevi için her türlü köstebeklik yapıyor.

Drake konusuna atacaktım mesajı, yanlış konuya attım. Sildim, oraya yazıyordum ama sen alıntıladım şimdi, neyse o halde böyle kalsın :D

Drake tıpkı Denizin Kükremesi gibi bir görev adamı çıktı ama. Görevi için her türlü köstebeklik yapıyor.
Rosinante'nin halefi o. Gözümde kaç basamak atladı bilmiyorum şahsen.
Kraldır kendisi. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık