Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gereksiz bir karakter. Koby'nin tüm sahnelerini çıkar seriden, hiçbir şey değişmez.
Akainu sahnesinde seninle aynı düşünmüyorum. Orada kazandırdığı zaman çok önemliydi.Baktığımızda Shanks son anda yetişmiş gibi duruyor çünkü gemi henüz karaya yanaşmamıştı.

Sen cok yanlis anlamissin yada okurken atladin herhalde daha yeni yasadigini ogrenmistik diyorlar sabonun ve agliyorlar luffynin köyündekiler yani yasadigini zaten ogrenmislerdi
Görmemişim orayı. Uyku sersemliği:rolleyes:. Ama ben hala Kuma'nın öldüğü kanısındayım. Ölmesi en ihtimal olan kişi, serideki görev ve işlevini tamamladı. Belki bir manipüle olayı vardır Sabo hakkında.

Gönderilen adamlara bakılırsa en sağlam adamları buggy’ye yollamışlar sksksksk
Hükümet neden shibukaileri ciddiye almıyor anlamıyorum. Yolla 2-3 güçlü adam zaten yenilecekler ama bari okuyucu olarak en azından denediler deseydik. İlla her şeyi fuji kendi mi halledecek.

Coby veledi korsan prensesi paketleyecekmiş ............puahahahahahahhah..hep beraber gülelim de boşa gitmesin :artiz:

MuzluYulafEzmesi

Ciddi ciddi bu Denizciler neden bu kadar salak acaba :ehe: O kadar asker ile daha doğrusu o vasıfsız askerler ile o adamları yakalayamayacakları belli . Büyük bir askeri güç kaybedecekler . O Savaş Gemileri kaç paradır kim bilir :mad:

Şu an Savaş Lordları içinde en ciddi tehdit olarak Buggy görülüyor. Espri anlayışını seveyim Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık