Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkouları bizim tayfanın dışında başkaları indirecekse ben ne anladım o işten. Önce Luffy'nin Haki konusunda uzmanlaşmak istemesi, sonrasında Enma kılıcının ortaya çıkması. Bariz bir şekilde bunun yolunu yapıyor Oda.

Üye silindi 1004

Acaba Luffy, hem Kaido'yu hem de Big Mom'ı alamaz mı? En son CZN Burak'ın yanındaki amcaya benzeyen dayı "sen çoktan usta olmuşsun haki maki hikaye fakat farkında değilsin" diyordu.

O konuda tamamen haklısın. Oda Zoro'ya çizdiği karakterin dışına çıkıyor aslında böyle yaparak. Dediğin gibi tüm kızlara tutumu sert ve net iken bu kıza niye böyle davranıyor ve niye sürekli yanında diye de insan bir durup düşünüyor.
Luffy'den başkasına bağlılığı olmayan adam, Hiyori'nin yanında ayrılmıyor şimdi!! Bunu Sanji yapınca etmediği hakareti bırakmıyor kimse. Zoro yapınca ne güzel oldu diyorlar. Zoro kaç sayıdır bu kızın yanında? Tayfasının yanında olması gerekirken prenses prenses diye avare olmuş. Luffy desen ayrı bir zehir zemberek. Tüm tayfanın yükünü Sanji çekiyor. Yemin ediyorum Sanji olmasa çoktan Wano damlarını boylamışlardı. Kaptan zehirlenir. Sağ kol aşık olur tayfayı boşlar. Sanji böyle yapınca yavşak oluyor, Zoro yapınca adam...

Acaba Luffy, hem Kaido'yu hem de Big Mom'ı alamaz mı? En son CZN Burak'ın yanındaki amcaya benzeyen dayı "sen çoktan usta olmuşsun haki maki hikaye fakat farkında değilsin" diyordu.

Luffy'den başkasına bağlılığı olmayan adam, Hiyori'nin yanında ayrılmıyor şimdi!! Bunu Sanji yapınca etmediği hakareti bırakmıyor kimse. Zoro yapınca ne güzel oldu diyorlar. Zoro kaç sayıdır bu kızın yanında? Tayfasının yanında olması gerekirken prenses prenses diye avare olmuş. Luffy desen ayrı bir zehir zemberek. Tüm tayfanın yükünü Sanji çekiyor. Yemin ediyorum Sanji olmasa çoktan Wano damlarını boylamışlardı. Kaptan zehirlenir. Sağ kol aşık olur tayfayı boşlar. Sanji böyle yapınca yavşak oluyor, Zoro yapınca adam...
Reyiz bu arc iki Yonkou birden indirecek.:D

Zoro kılıcı aldı da kaido niyetiyle almış olabilir ama odanın da niyeti sadece zoro ya power up vermektir belki.Sonuçta kaidoya çizik bile atsa işini bitirecek olan luffy olur oda sadece zoro vs kaido yapmaz gibi.
Kime niyet kime kısmet olucak acaba:bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 63)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık