Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Babasının malı değil ya. Tabii verecek o kılıcı. Bir ulus için son derece değerli bir hazine çalınmış. İstemesinler mi? Zoro da eşek değilse verir, ki vermiş de. Büyütülecek veya üzerinde tartışılacak bir konu değil bu. İki haftadır tartışılıyor ama. :S
Adam kılıcı direkt sahibinden aldı, asıl sahibinden. Söz hakkı bu Wanolu conolardan önce Ryuuma'nındır. O kılıç Zoro'nun yüzde yüz hakkıdır.Adamın birinden toprak alıyorsun, 50 sene sonra biri gelip -bak torunu bile değil- ya bu toprak bizim için çok değerli versene gardaş diyor. Olacak iş mi? İstiyorsa buzlu bademle çevreleyip üstüne otursunlar, o kılıç Zoro'nun, o da vermeyi kabul etti. Millet de bırakmak bu kadar kolay mı, 3 sendir o kılıçla geziyorsun diyor.

Denjiro'yu bekliyor bence. Ortada olmayan 2 kın var. Biri Neko diğeri de Denjiro. Neko'yu bekleyeceğini sanmıyorum.

Ayrıca uzun zamandır beklediğini de göz önünde bulundurursak ben Denjiro= Koshiro teorisini tekrar öne sürüyorum.
Denjiro imkansız. Her kının olayı aynı zaten. Denjiro'yu niye beklesin ki sebebi yok ortada. Ortada lanetli kılıç ile bağlantısı olan bir demirci var ve lanetli kılıç denilince akla gelen ilk kişi belli :D

Denjiro şu saaten sonra Enel'in kendisi olsa bile boş, bu adam işleri tadında bırakmayı cidden bilmiyor, yemişim denjurasını da jurosunu da.

Adam kılıcı direkt sahibinden aldı, asıl sahibinden. Söz hakkı bu Wanolu conolardan önce Ryuuma'nındır. O kılıç Zoro'nun yüzde yüz hakkıdır.Adamın birinden toprak alıyorsun, 50 sene sonra biri gelip -bak torunu bile değil- ya bu toprak bizim için çok değerli versene gardaş diyor. Olacak iş mi? İstiyorsa buzlu bademle çevreleyip üstüne otursunlar, o kılıç Zoro'nun, o da vermeyi kabul etti. Millet de bırakmak bu kadar kolay mı, 3 sendir o kılıçla geziyorsun diyor.
Ben o gözle bakmıyorum MoP. Ryuma'nın bedenindeki Brook'tan aldı. Hem cesedini hem de kılıcını çalıp getirmişler. Zoro'nun bu kılıca namus muamelesi yapması saçma olurdu. Adamlar yalvarıyor ne olur ulusal hazinemizi bize geri ver diye. Zoro da yapması gerekeni yapıyor.

Herkes kılıca odaklandı, diğer şeyler hiç konuşulmuyor. Hitetsu'nun beklediği kişinin Zoro'dan başkası olabileceğini düşünen var mı? Bence Zoro'yu bekliyor -kim olduğunu bilmese bile,- ama ne zaman görecek ve anlayacak; merak konusu. Zoro dışında kimi bekliyor olabilir, bilemiyorum.
Hiyori olabilir. Enma ve diğer kılıcı saklıyor olabilir Hitetsu... Yoksa Zoro'nun planı falan dinlemesi gereksiz. :D Bulunmasına gerek yoktu. Üstelik Ryuma'nın mezarına gitmek istiyorum demişken. Tabi Hitetsu'dan, Kitetsular hakkında bilgi gelecektir.

Denjiro'yu bekliyor bence. Ortada olmayan 2 kın var. Biri Neko diğeri de Denjiro. Neko'yu bekleyeceğini sanmıyorum.

Ayrıca uzun zamandır beklediğini de göz önünde bulundurursak ben Denjiro= Koshiro teorisini tekrar öne sürüyorum.
Denjiro'yu beklemesinin hikayeye nasıl bir etkisi olabilir, bilmiyorum. Ayrıca, Nidai ile Denjiro'nun nasıl bir bağlantısı olabilir? Ben ikna olmadım şahsen. Wano'nun başlarında, Zoro'yu ya da Momonosuke'yi beklediğini düşünüyordum. Şu an Momonosuke iptal oldu, bir tek Zoro kaldı. Ya da benim düşündüklerimle alakasız bir şey olacak.

Denjiro da, Kiyoshiro bence. Saçını değiştirdiği için tanımıyorlar. Aynısı Yasue'de de olmuştu.

Denjiro imkansız. Her kının olayı aynı zaten. Denjiro'yu niye beklesin ki sebebi yok ortada. Ortada lanetli kılıç ile bağlantısı olan bir demirci var ve lanetli kılıç denilince akla gelen ilk kişi belli :D
Zoro olduğunu düşünelim o halde. Bu demektir ki Hitetsu Zoro'yu beklediğinin farkında değil. Yani biri ona bunu söylemeli. Bu kişi de Zoro'yu Wano'dan götüren kişi olmalı. Bu kişi Koshiro olmasın. Zira Zoro başından beri dojoda değil yanlış bilmiyorsam. Denjiro Koshiro değildir diyelim. O zaman Zoro'yu çıkartan kişinin Denjiro olduğunu söyleyebilir miyiz? Zira Wano'dan çıkabilmek için harbi güçlü olmak gerekiyor.

Ne yalan söyleyeyim ben de vermesin isterdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık